Сонник салон краси, до чого сниться салон краси уві сні

Приснився салон краси підказує, що у сновідіци в душі спокій і радість, її все влаштовує, і нічого не заважає реалізації її планів. Однак, за запевненням сонників, такий позитивний образ має і цілком негативні тлумачення. Зважившись розібратися в тому,, до чого сниться дане «заклад», згадайте, ким ви в ньому були уві сні і що робили.

Сонник Міллера

Бачити уві сні салон краси — ознака того, що сновидицей прагне до краси і гармонії, причому, не тільки зовнішньої, але й внутрішньої, запевняє сонник. Спляча дівчина, якій наснилося подібне бачення, може розраховувати на добродушність і уважність з боку оточуючих її людей.

А ось порожній салон тлумач ототожнює з попередженням про небезпеку бути ошуканим: будьте уважні — за зовнішньою красою може ховатися «потворне» нутро.

Бути власником — знак впевненості в собі

Якщо приснилося, що ви володієте салоном краси, то це означає, що вашій самовпевненості можна позаздрити, радують трактуваннями сонники.

Бачите, як вичитуєте підлеглий персонал через скарги відвідувачів? Така мрія може означати підступи недоброзичливців, які заздрять вашому вмінню «тримати обличчя».

А якщо уві сні ви брали на роботу співробітників, то в реальності ви заведете нові зв’язки, необхідні як вам, так і «другий» стороні.

Працювати в салоні: Від успіху до невдач

Хочете дізнатися,, до чого сниться сюжет, в якому ви працюєте в салоні краси? Згадайте, які функції ви виконували уві сні, радять сонники.

Так, наприклад, бути провідним фахівцем — символ того, що вам вдасться реалізувати свою задумку. Тому можете навіть не сумніватися, затівати цю справу чи ні.

Бачите себе помічником або учнем? Вам і в реальному житті потрібно підучитися тієї професії, на яку ви покладаєте надії. А якщо наснилося, що ви натирач або прачка, то не варто братися за справи, в яких ви нічого не тямите, навіть якщо вони здаються вам дріб’язковими.

Бути відвідувачкою, або Не варто прикрашати дійсність

Інші тлумачення сну дають сонники, пояснюючи,, до чого сниться відвідування салону краси в якості клієнтки.

Якщо примарилося, що ви прийшли трохи підкоригувати зовнішність — зробити нову стрижку, підтягнути овал обличчя, розгладити зморшки — то це бачення говорить про те, що ви не впевнені в собі, причому, абсолютно марно. Вас варто повірити в себе і свої сили.

А ось кардинальна зміна зовнішності уві сні говорить про те, що ви схильні до лицемірства і скоєння поганих вчинків, але ви не бажаєте, щоб про це знали навколишні, тому вигадуєте для себе «іншу реальність».

Які послуги він надавав

Щоб зрозуміти,, до чого сниться салон краси, сонники рекомендують уточнити, який профіль мало даний заклад у вас уві сні. Ось наприклад:

 • Масажний центр — прийшла пора змін і оновлення;
 • Перукарня — цілком ймовірно, ви підете в поїздку;
 • Косметологічний кабінет — не слід вірити «на слово», перевіряйте інформацію;
 • Wellness-центр — вас чекає відпочинок і розслаблення.
 • Сонник салон краси, до чого сниться салон краси уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: