Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рушник, до чого сниться рушник уві сні

Уві сні рушник асоціюється з чистотою, а також, будучи предметом особистої гігієни, з чимось недоторканним і навіть інтимним. Саме ці сторони буття в першу чергу згадує сонник, тлумачачи,, до чого сниться цей банний атрибут.

Не завжди побачене слід розуміти буквально. Цей всім добре знайомий предмет в нічних мріях може бути передвісником важливою поїздки або довгої подорожі, а також носієм інформації.

Коли ви бачите уві сні рушник махровий, сонник тлумачить цей символ як знак прийдешніх змін. Будь-який, навіть самий крутий поворот у долі виявиться напрочуд м’яким і анітрохи не засмутить сновидіння.

Якщо приснилося рушник нове, викликає відчуття чистоти і естетичну насолоду, сонник характеризує цей символ як старт білої смуги у вашому житті. Зараз для вас настає сприятливий період, постарайтеся витягти з нього максимум переваг.

Якщо довелося не тільки бачити уві сні рушник, але і витиратися їм, наяву ви опинитеся на висоті: зможете виграти безнадійний спір, відстояти свої інтереси або точку зору, — обіцяє сонник.

Роз’яснюючи,, до чого сниться купувати рушник, сонник згадує людину, яка змінить ваше життя кардинальним чином. Цілком можливо, відбудеться знайомство з впливовою персоною або ж з’ясується, що хтось із тих, з ким ви вже знайомі, володіє значно більшими повноваженнями, ніж передбачалося раніше.

До чого сниться рушник біле, значення приймає суперечливий характер. З одного боку, стирає минулі негаразди, з іншого — може сигналізувати про загострення хронічних хвороб. Якщо зі здоров’ям все гаразд, сонник обнадіює, що ваш варіант — перший.

Тому, у кого уві сні було присутнє рушник на голові, належить купання в променях слави, захоплення і поваги з боку оточуючих. Настільки домашній і затишний головний убір також віщує успіх в любові, ви можете розраховувати на ласку і розуміння.

Якщо вам подарували кухонний рушник уві сні, в реальній дійсності чекайте гостей. Якщо ж дарувальником є ​​ви, сонник радить утриматися від надмірних похвал на будь-чию адресу: як би не довелося потім забрати свої слова назад.

Коли доводиться прати рушник уві сні, схоже, що настав час виправити помилки минулого. До чого сниться ця прання, в більшості випадків стосується взаємин, можливо, ви занадто довго були до когось несправедливі.

Різнобічні тлумачення

Якщо приснилося рушник, тлумачення сну, яке пропонує старовинний тлумач, пов’язує цей символ з отриманням інформації. Трактування бере початок з тих часів, коли ними служили вишиті рушники, візерунки яких були наповнені глибоким змістом.

Сонник Мартина Задеки стверджує, що неодруженим, який побачив рушник уві сні, в недалекому майбутньому пощастить знайти собі пару. А ось сімейним сновидцем тлумач радить берегти те, що маєте: сновидіння може виявитися передвісником розладу.

Сонник Гришиной розглядає рушник як довге полотно, що нагадує дорогу. Тлумачення,, до чого сниться цей символ, повідомляє, що сновидіння очікує подорож або нетривала, проте, значна поїздка.

Сонник рушник, до чого сниться рушник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: