Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник руда лисиця, до чого сниться руда лисиця уві сні

До чого сниться красуня руда лисиця? Сонник називає її уособленням хитрощів. Побачивши такий образ уві сні, готуйтеся до обману, підступності недругів, пліток, конфліктів. Але іноді сновидіння обіцяє перемогу над ворогами, викриття обману.

Як саме вона наснилася?

Сонник радить пригадати, що робила руда лисиця:

 • Сиділа в клітці — постраждаєте від власної хитрості;
 • Ви гладили тварина — довірливість послужить погану службу;
 • Бігала по квартирі — прийде підступний гість;
 • Потрапила в капкан — викриття обману;
 • Вмивалася — почуєте лестощі;
 • Бігала по колу — близька людина дасть слушну пораду;
 • Тікала від вас, марно намагався її зловити — належить незручна ситуація;
 • Схопили за хвіст — познайомитеся з цікавою людиною.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся заздрісників

  До чого сниться бачити як лисичка потайки проникла на ваш двір? Заздрісники можуть зашкодити вашій репутації.

  Навколишні проявлять віроломство

  Була уві сні у вашому домі? Це означає: в нього вхожий чоловік, від якого краще триматися подалі. Зверніть увагу на нових знайомих — можливо, вони не настільки відкриті, як хочуть показати.

  До чого сниться, ніби руда лисиця кусає? Сонник попереджає: сплячого можуть обдурити. Коли вкусила за руку — його зрадить один. Жінці бачення обіцяє знайому, подругу, яка збирається відвести коханого або партнера.

  Обережно: трапиться те, чого боїтеся

  Наснилося, як вона кусає вас? Наяву станеться те, чого найбільше боїтеся. Розробіть план дій при найгіршому сценарії подій і готуйтеся давати відсіч неприємностей.

  Крім іншого, руда лисиця уві сні може виявитися вісницею пожежі. Бачити, ніби хитра бестія кусає вас або кого-то другого — велика небезпека виникнення загоряння.

  Ви знайдете вихід, але будьте напоготові

  Сонник традиційно вважає це тварина символом хитрості, підступності, великого розуму, спритності. Тлумачення сну залежить від того, хто саме приснився в цьому образі. Якщо довелося спостерігати руду лисицю з боку — віроломство проявлять навколишні щодо вас.

  Коли ж самі були нею — зумієте знайти вихід з якоїсь складної ситуації або отримати користь з будь-яких обставин.

  Чоловікові хитра лисичка уві сні майже завжди вказує на красиву, чарівну жінку. Незважаючи на її схильність до зваблювання, флірту, ця особа наділена неабияким інтелектом.

  Любовні інтриги

  Для жінки руда лисиця, згідно сонником, часто означає сексуального чоловіка, недурного і симпатичного. Коли ж приснилася явно самка — наяву у сновідіци є таємна заздрісниці, яка шкодить, розпускає плітки.

  Лисиця яскравого рудого окрасу уві сні може передвіщати любовні інтриги: можливо, наяву є заздрісниці, яка спробує втрутитися у ваші любовні справи.

  Отримаєте перемогу над ворогами

  До чого сниться бачити полювання на лисиць, коли тварина тікає від мисливців? Сплячий завдяки своїм розуму і витримці зуміє взяти верх над злостивцями і відновити репутацію.

  Ви уві сні вбили її? Сонник вказує: належить конфлікт або сварка, в результаті чого спливе на поверхню правда про деяких обставинах або події.

  Сонник руда лисиця, до чого сниться руда лисиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: