Сонник ридання, до чого сниться ридання уві сні

Сильний плач навіть уві сні є символом очищення, емоційної струсу. Тлумачачи, до чого сняться ридання, сонник сповіщає радість і веселощі сплячої персони.

Трактування пана Міллера

Приснилися ридання, за версією психолога, служать попередженням про назріваючих конфліктах. Сильно плакати уві сні, означає прийдешню сварку з близькою людиною. Молодій дівчині, бачити себе плаче уві сні, передвіщає Міллером негаразди на особистому фронті.

Психолог вважає добрим знаком, тлумачачи,, до чого сниться чути чужий плач. Наснилися ридання знайомої людини, значить, в реальній дійсності буде привід порадіти за нього. Незнайомий персонаж, який проливає гіркі сльози сповіщає про отримання благих новостей.

Еротичний підтекст сновидіння

У своєму сонник доктор Фрейд пояснює жінці, до чого сняться ридання, пов’язуючи нічне бачення з сприятливим періодом для сновідіци завести дитину. Чоловікам, приснилося сновидіння ототожнюється з проявом гулящої натури сновидіння, його схильності до полігамних стосунків.

Наближаються важливі події!

Наснилося, що довелось чути плач в рідному місті, значить, на думку сонника Ванги, в реальності належить побувати на веселому заході. Прокинутися від ридань уві сні, ознаменовує отримання несподіваного звістки.

Подробиці: причина розлади

Сонник XXI століття тлумачення сну про риданнях, пов’язує з їх причиною. Так, проливати сльози уві сні від:

 • Образи — сповіщає про примирення з давнім другом, коханою людиною;
 • Щастя — обіцяє несподівану ситуацію, що змінить життя на краще;
 • Без приводу — до очікування змін, які прийдуть пізніше;
 • Радіючи за іншого персонажа — до приємного проведення часу.
 • Відпочиньте!

  Сонник Лоффа, пов’язує ридання з моральної втомою і спустошеністю сплячої персони. Медея ж, навпаки, тлумачачи, до чого сняться власні ридання, говорить про душевний очищенні і звільнення від мук совісті.

  Якщо в реальній дійсності ви пережили сварку або неприємну сутичку з кимось, значить, подібне нічне бачення є реакцією на пережиту наяву ситуацію. Міс Хассе радить подумати над темою спору. Можливо після виниклого конфлікту, ви зміните свою думку.

  Дерзайте!

  Згідно з трактуванням сучасного суміщеного снотолкователя, тим, кому довелося чути в сновидінні чужі ридання, в реальності супроводжує велика удача. Подібний епізод означає, що шанс здійснити задумане — неймовірно великий.

  Щастя чи загроза?

  Людям, зайнятим бізнесом, бачити безліч людей в сльозах, обіцяє снотолкователем Мандрівника неминучі збитки. Побачити свою маму плачущей — задумайтеся про цілі свого життя, можливо плани пора давно відкоригувати.

  Неодруженому чоловікові, бачити, як плаче красива молода дівчина, ототожнюється сонником з новими знайомствами, перспективою завести стабільні любовні відносини.

  Сонник ридання, до чого сниться ридання уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: