Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розставання з коханою, до чого сниться розставання з коханою уві сні

Якщо не так давно ви розлучилися з чоловіком, з яким зустрічалися довгий час, то не варто намагатися пояснювати побачене уві сні розставання з коханою людиною, тому що це бачення є не передвісником чогось в майбутньому, а відображенням минулого і сьогодення. Розбиратися, до чого сняться подібні сюжети, варто в тих випадках, коли насправді у вас все добре, радять сонники.

Сонник Міллера

Густав Міллер, тлумачачи,, до чого сниться розставання з коханою людиною, завжди відштовхувався від зворотного. Так, на думку психолога, якщо вам приснилося, що ви з коханим вирішили припинити спілкування, то це означає, що в дійсності ваша пара проіснує багато років.

А ось, якщо бачите уві сні, що ви розійшлися за наполяганням кого-то з партнерів, то не переживайте даремно, такі сновидіння означають лише деякі незгоди, присутні в парі.

Розійтися, люблячи, або Від образ до відповідальності

За версією Східного сонника, якщо вам приснилося розставання з коханим хлопцем у зв’язку з від’їздом одного з вас, то це ознака того, що вам доведеться приймати рішення за двох.

До чого сниться мрія, в якій ви залишаєте свого хлопця, знаючи, що він з вами нещасливий, підкаже сонник пастора Лоффа. Пригадайте, як ви себе почували при цьому: вам було дуже прикро і гірко — насправді коханий порадує вас; уві сні ви не зазнали особливої ​​гіркоти, йдучи від хлопця — чекайте дрібних образ і сварок.

Ненависть, як привід: Навчіться самоконтролю

Бачити уві сні, що приводом для розставання з коханим чоловіком стала ненависть до нього — символ того, що ви не вмієте приймати відмови. Якщо ви не навчитеся йти на компроміс, вам буде важко знаходити контакт з оточуючими.

А ось, якщо наснилося, що ви «порвали» з близьким вам чоловіком тому, що він зненавидів вас, то, як мовить сонник Цвєткова, зверніть увагу на свою реальну поведінку, ймовірно, ви занадто сильно опікаєте і контролюєте свого партнера.

«А на серці порожнеча…», або Чи не впускайте «холод» в душі!

Приснився сюжет про те, що ви звикли розлучатися з коханим, тому як у взаєминах немає вогню, а є лише зобов’язання, пояснюється сонниками, як відображення реально існуючих справ.

Уві сні ви змушені часто розлучатися і сходитися знову, тому що кохання немає, а звичка жити разом не відпускає? Спробуйте урізноманітнити свої відносини, інакше розставання з коханою наяву неминуче.

Уві сні вам довелося розлучатися з нареченим напередодні весілля через те, що ви одружитеся з примусу, а не тому, що закохані? До чого сниться подібне, знає сонник міс Хассе: ви скупі на прояв почуттів, це загрожує неприємними наслідками.

Що привело до розставання

Тлумачення сну, в якому ви бачите розставання з коханою або говорите з ним на цю тему, будуть відрізнятися, в залежності від причин розриву. Ось наприклад:

 • Він перестав вам говорити про любов — до невдоволення собою;
 • Змінив вам — до сліз;
 • Він охолов до вас — до агресії;
 • Один з вас поїхав — до прийняття мудрого рішення;
 • Ви розлюбили — до радості.
 • Сонник розставання з коханою, до чого сниться розставання з коханою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: