Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розетка, до чого сниться розетка уві сні

Про сильному перенапруженні і переживанні говорить приснився розетка, запевняють сонники. Але ось хороші наслідки матиме цей загострення пристрастей або не дуже, можна дізнатися, розібравшись з тим,, до чого сниться різний стан електроприладу уві сні. Згадайте всі подробиці мрії і поцікавтеся, що з цього приводу віщають тлумачі.

Сонник Густава Міллера

Про ймовірність нещасного випадку говорить приснився вогонь, вибивається з розетки, стверджує сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться така неприємність.

Бачите уві сні, що намагаєтеся полагодити розетку? Згадайте, вдалося вам це зробити чи ні. Так, наприклад, успішний ремонт обіцяє спокій і розслабленість, які прийдуть на зміну хвилювання і дратівливості.

А якщо бачите, що у вас не просто не вийшло її полагодити, а на додачу до всього вас ще і вдарило струмом, то постарайтеся стримувати і пригнічувати будь-який прояв агресії, як ваше, так і з боку, радить тлумач.

Палаюча електромережу — провісник проблем

До чого сниться палаюча розетка — не секрет для більшості сонників. Це ознака надзвичайно підвищеної напруги самого сновидіння. Вам необхідно струсити з себе весь негатив, особливо в тому випадку, якщо наснилося, що у вас в будинку горять відразу все розетки.

Що обіцяє примарилося палаюча розетка, плавиться уві сні? На думку сонника пастора Лоффа — це провісник грандіозного скандалу. Щоб убезпечити себе від його наслідків, тлумач радить запастися терпінням і постаратися абстрагувати від склоки, наскільки це можливо.

Розетки горять так сильно, що полум’я переноситься на меблі? Не піддавайтеся спокусам, які мають високий шанс привести до важковирішуваними проблем, як би вам цього не хотілося.

Де сталося замикання

Є ще один момент, на який варто звернути увагу при тлумаченні сну про несправної розетки — місце, де вона замкнула. Отже, це сталося:

 • На роботі — хтось мітить на ваше місце;
 • Будинки — посварити з домочадцями;
 • В гостях — не варто категорично висловлювати свою думку, будьте м’якше з іншими;
 • В магазині — вас обдурять у вазі або обрахують;
 • В цирку або в театрі — зіткнетеся з пафосним скандалістом.
 • Несправний роз’єм: Від труднощів до раптової радості

  Бачите уві сні, що ваша електророзетка не працює? До чого це сниться, підкаже Англійська сонник: ймовірно, ви взяли на себе занадто багато обов’язків або повноважень, з якими не змогли впоратися.

  А якщо наснилося, що ви вставили вилку в непрацюючу розетку, а електроприлад заробив, то таке бачення означає приємну несподіванку, яка допоможе виплутатися з дурості, досконалої вами.

  Налагодження електрообладнання як символ випутиванія з неприємностей

  Цілком логічно, що якщо несправна електромережа пророкує неприємності, до її ремонт уві сні означає знаходження виходу з кризи, віщають сонники.

  Так, наприклад, якщо вам здалося, що ви успішно впоралися з ремонтом електророзетки, що не працює вже дуже давно, то можете сподіватися на те, що ви позбудетеся від якихось застарілих хвороб і проблем.

  А підключення уві сні до мережі знеструмленій розетки пророкує відновлення життєвих сил і енергії. Не відмовляйтеся від відпочинку, навіть незначний перерву в роботі дозволить вам поліпшити своє самопочуття і зарядить вас бадьорістю.

  Сонник розетка, до чого сниться розетка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: