Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник Різдво, до чого сниться Різдво уві сні

Про прагнення сновідіци до змін, а також про бажання внести в своє життя більше яскравих відчуттів і позитивних емоцій, говорить примарилося Різдво. Однак сонники, тлумачачи,, до чого сниться це свято, запевняють, що є і негативні тлумачення сну. Згадайте все те, що відбувалося з вами або з кимось іншим у вас уві сні, і ви будете знати, чого чекати в недалекому майбутньому.

«Різдвяні мрії» Густава Міллера

За запевненням сонника Міллера, Різдво, побачене уві сні, означає втому сновідіци від повсякденності і рутини. Особливо, якщо наснилося, що вона наряджає різдвяну ялину яскравими іграшками і мішурою.

А ось тлумачачи,, до чого сниться сюжет, в якому дівчина готується зустрічати Різдво з симпатичним, але незнайомим чоловіком, означає, що вона бажає нових відносин, за умови, що спляча дівчина має пару в реальності.

Для одиноких панночок сновидіння подібного роду обіцяють доленосні зустрічі і пристрасні почуття.

Приготування до святкування як символ надій і мрій

Уві сні ви готуєтеся до зустрічі Різдва? Італійський сонник запевняє: це символ того, що ви мрієте про щось таємне.

Молодій жінці бачити уві сні нареченого чи коханого хлопця, наряджати ялинку разом з маленькою дитиною — ознака бажання мати сім’ю і дітей. Особливо гостро виконання цих бажань жінка жадає в тому випадку, якщо уві сні був не один малюк, а кілька, підказує Англійська сонник.

А ось якщо приснилася красива пухнаста ялинка, прикрашена іграшками та вогниками, але стоїть в гущавині лісу, далеко від людей, то це говорить про те, що вас чекає несподіване диво. Цілком ймовірно, ваше бажання збудеться не так, як ви про нього мріяли, а в кілька разів вдаліше.

Різдвяна ніч: Від заручин до «відродження» проектів

До чого сниться Різдво, проведене в компанії близьких людей? Пояснить сонник пастора Лоффа: вам необхідно відставити на задній план особисті потреби і присвятити себе сім’ї і коханим людям. Зараз не час бути егоїстом, запевняє тлумач.

Наснилося, що суджений зробив пропозицію прямо в Різдво? Це пророче бачення, що обіцяє практично те ж саме. Єдина відмінність — це антураж і пору року: вам не доведеться чекати зими, якщо мрія приснилася влітку, заспокоює сонник.

Бачити уві сні, як на небі запалилася різдвяна зірка — символ того, що ті починання і задумки, які ви вважали провальними, «засяють» новими перспективами та ідеями.

Невдалий свято — знак прийдешніх проблем і розчарувань

Про те, що вас чекають проблеми і потрясіння, говорить приснився сюжет, в якому ви провели Різдво дуже невдало або на самоті.

До чого сниться плаче у вас під дверима хлопчик, який втратив своїх батьків в Різдво? Циганський сонник впевнений: це ознака клопоту і тягаря, які на вас звалять родичі або друзі.

А якщо бачите уві сні, що ви з кимось побилися в Різдво, то це ознака того, що ви розчаруєтеся в людині, на якого покладали великі надії.

Що ще ви робили в Різдво?

Крім усього іншого, в Різдво можна пережити ще багато яких подій. І ось, на думку сонників, до чого сняться деякі з них. Згадайте, можливо, ви:

 • Дізнавалися майбутнє за допомогою гадання — до известиям і розкриття таємниць;
 • Спали — ви станете байдужою до того, що ще вчора викликало буру емоцій;
 • Їли — до нових знань, досвіду;
 • Лаялися з кимось — не варто планувати важливі зустрічі — вони пройдуть не так, як вам потрібно.
 • Сонник Різдво, до чого сниться Різдво уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: