Сонник рій бджіл, до чого сниться рій бджіл уві сні

Дуже мало сновидінь має однозначне пояснення. Здебільшого, все те, що ми бачимо уві сні, має кілька значень, які розкриваються, «завдяки» подробиць сюжетної лінії. Так, якщо вам наснився рій бджіл, то рідкісний сонник скаже вам відразу, до чого це сниться. Тут потрібно проаналізувати: що робили бджілки, якими вони були, вступали ви з ними в контакт і т. п. Приступимо!

Сонник Міллера

Згідно тлумачу сновидінь Густава Міллера, побачений у сні рій бджіл, обіцяє вдалі угоди і вигідні контракти. Якщо подібне наснилося військовому офіцеру, то це означає, що його підлеглі будуть дисциплінованими і слухняними.

А ось, якщо ви бажаєте дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій вас переслідує великий рій бджіл, то можете не переживати — подібне сновидіння означає відмінне самопочуття і бадьорість духу. «Дзижчали хмара» наздогнало вас і покусала — хтось із друзів вас сильно образить.

Що за «полосатики»

Якщо вам наснився рій бджіл, то уточніть, чи дійсно дзижчать комахи були пчелками, а не «братами по нектару». Ось, наприклад, що пророкують інші представники жалячої фауни:

 • Джмелі обіцяють, що сума зірваного куша вразить кількістю цифр;
 • Трутні пророкують лінь і бідність;
 • Бачите уві сні ос — вас можуть зрадити друзі;
 • Шершні — знак великих зусиль, витрачених на просування і реалізацію своєї ідеї.
 • «Дикий» рій, як символ «перманентного» праці

  Тлумачення сну, в якому ви бачите дикий бджолиний рій, пророкує важку і копітку роботу, віщає Місячний сонник. Наснилося, що бджолина сім’я, яка живе в дуплі дерева, носить туди зібраний нектар — ви будете брати участь в якійсь «відрядній», оплата за яку буде ділитися порівну на всіх, не беручи до уваги, хто як працював.

  Уві сні ви намагалися залізти на дерево і витягнути з бджолиного дупла мед? Не варто затівати ризиковані авантюри, радить сонник пастора Лоффа. Досягнутий результат може не виправдати витрачених сил і нервів.

  Пасічні трудяги — знак міцного здоров’я і удачі

  Інша річ, якщо уві сні ви бачите рій бджіл, які живуть на пасіці і змушені збирати мед у вулики. Пояснюючи, до чого це сниться, сонник Білого Мага дає такі розшифровки. Зверніть увагу на стільники: якщо вони повні меду, то вам і вашому здоров’ю нічого не загрожує. Гірше, якщо уві сні вулик порожній — пройдіть медичне обстеження.

  А ось,, до чого сниться жінці, що кружляє у неї над головою рій бджіл: сновидицей чекає безліч невідкладних справ, розібрати і вирішити які вона зможе лише завдяки відмінному самопочуттю і правильному настрою. Жінці приснилося, що бджілки збирають і носять нектар їй? Такий сюжет говорить про те, що робота приносить сновидицей не тільки прибуток, але і заряд бадьорості.

  «Неправильні» бджоли, або Не варто сліпо всьому довіряти!

  Дещо інші трактування пропонують сонники, пояснюючи,, до чого сниться рій ос. Так, наприклад, Циганський сонник намагається попередити людини, який побачив уві сні, що його переслідує натовп ос, про необхідність перевіряти ту інформацію, яка до нього надходить, перш ніж зробити висновки.

  А ось, тлумач Езопа провіщає наступне: якщо вас переслідує осина сім’я, то це означає, що ви занадто довірливі і наївні. Вас легко обдурити, чим і користуються ваші вороги.

  Сонник рій бджіл, до чого сниться рій бджіл уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: