Сонник різнокольорові папуги, до чого сниться різнокольорові папуги уві сні

Бачити різнокольорових папуг уві сні — до свят, урочистостей, незабутнім любовних пригод, гучним компаніям, тусовок і безрозсудних вчинків. Тлумачення сну залежить від оперення пташок і від їх місцезнаходження. Найкраще, якщо наснилися вони на волі, а не в клітці. До чого сняться, ара, жако або какаду, добре розписують звичні всім сучасні сонники.

Сонник Міллера і його трактування

Яскраві, живі сновидіння психолог пояснює насиченими подіями наяву. Чим радісніше реальне життя, тим більше фарб належить побачити уві сні. У його сонник можна знайти прості і доступні пояснення, до чого сняться великі і дрібні птахи, зокрема, різнокольорові папуги:

 • Говорять — до публічних виступів;
 • Сидять в клітці — до перешкод;
 • Гуляють на волі — до дозвільному способу життя;
 • Голосно кричать — до скандалів.
 • Будьте готові до слави

  До чого сняться строкаті «балакуни» цікаво описує сонник Ванги. Яскраве оперення птахів уві сні означає публічне життя сновидіння. Бачити їх, говорити з ними — до виступів з трибуни, сольних концертів, організації концертів, зустрічей, тусовок. Чим більше довелось побачити фарб, тим більш насиченими стануть майбутні дні і тижні.

  Різнобарвні папуги притягують до себе чимало уваги. Так само і в житті сновидец стає цікавий оточуючим. Його чекає запаморочливий успіх у публіки. Особливо добре, якщо наснилося, що настрій у вас було радісне, а все навколишнє викликало дикий захват.

  Перешкоди неминучі

  Бачити пташок в клітині по багатьом традиційним сонникам не завжди добре. Такі сновидіння означають обмеження ваших можливостей. Уважно озирніться навколо — суперники можуть плести інтриги і підступи, поширювати плітки, від яких складно буде відбиватися надалі.

  Відкрита війна з конкурентами, зустрічі з непотрібними людьми, виконання незапланованих обов’язків замість когось — саме те, до чого сняться різнокольорові папуги, що потрапили в неволю. Але і тут є невеликий виняток. Якщо приснилося, що заточити в неволю їх вдалося саме вам — значить, наяву зможете без проблем усунути зі свого шляху суперників.

  Живіть в задоволення

  Бачити різнокольорових папуг уві сні, вчити їх розмовляти, годувати, випускати на волю — до свят, розваг, гучному веселощів. Якщо приснилося, що вони постійно кружляли над головою, сідали на руку — будьте готові до яскравих пригод, які забути не вийде ніколи.

  Сонник Нострадамуса пророкує зустрічі з неординарними коханцями, з людьми, які перетворять ваше життя на казку. Бачити при цьому нерозлучну парочку уві сні — до знайомства зі своєю другою «половинкою». Постарайтеся стати уважніше до оточуючих, щоб не упустити людини, призначеного долею, в момент вічного свята душі.

  Сонник різнокольорові папуги, до чого сниться різнокольорові папуги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: