Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник риб’яча луска, до чого сниться риб’яча луска уві сні

Тлумачення,, до чого сниться риб’яча луска, характеризують найбільш типовий для вас спосіб будувати відносини. Особливе значення сонник надає романтичними подружніх взаємовідносин. З побаченого уві сні можна зробити висновки, як найкращим чином проявити свої особистісні якості.

Прогноз від Густава Міллера

Сонник Міллера надає значення повороту подій уві сні і зовнішнім виглядом сімвола. Чешуйчатая рибка обіцяє самотньою дамі-сновидицей красивий роман. Якщо риб’яча луска виявилася золотиста, високі шанси укласти вигідний шлюб. Бачити момент покупки трапляється незадовго до успішного вирішення фінансового питання.

Їстівне-неїстівне

Сонник роз’яснює,, до чого сниться таке неприємне відчуття, як риб’яча луска в роті. В першу чергу, огидний сюжет з сновидіння можуть спровокувати неполадки травної системи.

Це не єдине пояснення, до чого сняться рибні лусочки в роті. В езотеричних провісника лусочки, які прилипли до мови, символізують невміння або небажання домовлятися. Якщо в реальному житті доведеться вирішувати делікатні питання, намагайтеся проявляти дипломатичність. В іншому випадку розмова закінчиться сваркою замість конструктивного рішення.

Якщо приснилося, що сторонній предмет, який опинився в роті, вдалося виплюнути, тлумач Мандрівника попереджає, що ви ризикуєте проговоритися в запалі. Якщо вміст уві сні довелося проковтнути, належить піти на невигідний компроміс.

Зніміть з мене цю гидоту!

Цікаво дізнатися, чому довелося бачити риб’ячу луску на собі, відчуваючи при цьому гидливість.

 • Якщо налиплий шар викликає гидливість, ідея провести помилкове враження приречена;
 • Прилипла субстанція уві сні відображає реальне небажання щось змінювати;
 • Бачити на собі непорядок доводитися впертого, що не визнає компромісів;
 • Сонник А. Васильєва попереджає, що обліплений уві сні загрожує алкоголізм;
 • Якщо приснився прилип символ, діти або гості зажадають великих витрат;
 • Бачити себе брудним трапляється тим, хто зайнятий дурним справою або марно чекає взаємності.
 • Зриваємо покриви

  Якщо уві сні довелося очищати шкірку риби, сонник пов’язує це заняття з майбутнім викриттям. Подробиці, які вам примарилися, допоможуть передбачити їх характер.

  Сонник іменинників вважає, що сновидцу належить показати справжнє обличчя. Не слід це робити перед малознайомими особами — подібна відвертість загрожує обернутися проти сплячого. А ось щирий діалог з близькими сприятиме подальшому взаєморозумінню.

  Чистка риби також означає власне прозріння. Ви відкриєте для себе те, про що раніше не підозрювали. Інформація може стосуватися позиції ділових партнерів.

  Жіночі нічні марення

  Пророцтва,, до чого сниться риб’яча луска жінці, містять цікаві нюанси. Привабливий зовні і на дотик символ віщує життєрадісний настрій. Швидше за все, його допоможуть створити певні позитивні події.

  Якщо луската рибка приснилася жінці, народженої влітку, образ для неї означає веселе пригода.

  Якщо приснилися не прості, а золоті лусочки, тлумачення сну з еротичного сонника обіцяє жінці грандіозний успіх, пов’язаний з матеріальними благами.

  Сонник риб'яча луска, до чого сниться риб'яча луска уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: