Сонник рвати квіти, до чого сниться рвати квіти уві сні

Якщо уві сні вам довелося рвати квіти і складати з них композиції, то постарайтеся згадати, що це були за квіточки і як вони виглядали. На думку сонників, тлумачать, до чого сняться «квіткові мрії», красиві рослини обіцяють щастя, а ось, зів’ялі і бляклі — печаль.

Сонник Г. Х. Міллера

Як пророкує сонник Міллера, рвати квіти — це символ того, що ви отримуєте від життя на даному її етапі. Яскраві і сильні квіточки означають радість, пожухлі та поламані — печаль.

Якщо ви бачите уві сні, як хтось рве квіти і дарує їх вам, то можете не переживати про своє майбутнє, так як означає ця картинка наявність сильного покровителя, здатного позбавити вас від проблем.

«Я садівником народився…»

Якщо вам приснилося, що ви складаєте композиції з свіжозірваних рослин, згадайте, які з них переважали:

 • Чарівна троянда наснилася — до пристрасті;
 • Тюльпан радував око уві сні — до веселощів;
 • Бачили гладіолуси — чекайте підвищеного інтересу до своєї персони;
 • Наснилися хризантеми — до труднощів в любові;
 • Рвати квіти бузку — ознака приємних змін;
 • Збирати маки або ромашки — до умиротворення.
 • Квіткова феєрія, як символ задоволення

  Дуже добре, якщо вам приснилося, що ви рвете квітки білого кольору. На думку більшості сонників, цей колір приносить щастя. Тільки ось, Китайський тлумач засмучує. Тлумачення сну про те, що ви зібрали букет з білосніжних троянд, пророкує смуток.

  Зірвати вві сні я багато красивих різнобарвних квіток і зібрати їх в букет — ознака задоволення. Вам на даному життєвому етапі, все за смаком, пророкує Східний сонник. Якщо уві сні вам вдалося зірвати екземпляр рідкісного сорту — то ви зумієте здійснити свої самі грандіозні плани. А якщо вам подарували букет, до складу якого входив квітка лотоса, то будьте впевнені, вас не потривожать ніякі біди.

  Польові букетики: Від скромності до шику

  До чого сняться польове різнотрав’я, знають багато сонники. Так, наприклад, в сонник пастора Лоффа можна знайти такий опис: рвати квіти, що ростуть в полях або на луках — це символ гармонії між душею і розумом.

  Польові квіточки уві сні мали гарний і яскравий вигляд — ви отримаєте велике задоволення від поїздки за місто з приятелями. Непоказні і бліді рослини говорять про скромний і спокійному проведення часу.

  Квітуче дерево — знак радості

  Цікаве тлумачення пропонує тлумач сновидінь Ванги того, хто уві сні рвав квіти в лісі. Якщо це були, наприклад, конвалії, то це означає, що ви зробите мудрий не по роках вчинок.

  А ось, зірвані квітучі гілочки пророкують гордість від розуміння того, що ви людина самодостатня. До чого сниться, що зірвані квітучі гілки ви принесли додому? До вас завітають бажані гості.

  Нерадісні образи, або Бережіть здоров’я!

  До чого сниться мрія, в якій ви бачите, як вириваєте з коренем живі квіточки? Це сновидіння є попередженням: не припините марнувати енергію даремно — заробите нервовий зрив.

  Гірше, може бути тільки бачення про те, що вирвати з коренем живий цветик вам довелося на кладовищі прямо з могилки. За версією сонника Медеї, такі сюжети пророкують серйозні захворювання. На кладовищі було багато живих маків, але ви обривали лише ті, що ростуть між могилами? Хвороба не прийме затяжну форму і не принесе серйозних наслідків.

  Сонник рвати квіти, до чого сниться рвати квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: