Сонник рись, до чого сниться рись уві сні

Рись — красива і сильна представниця сімейства котячих. Хитра і небезпечна на полюванні, вона дуже ласкава і ніжна зі своїми кошенятами. Горе тому, хто стане на шляху цієї північної кішки, тому люди намагаються не зустрічатися з нею в середовищі її проживання один на один. Хоча є такі, хто намагається приручити цю красиву хижачку і тримати її вдома в якості домашнього вихованця. На вигляд адже, це досить миле тварина з м’якою шерстю і вушками-пензликами. Але характер її — загадка. Тому залишимо надії на приручення рисі, ну хіба що тільки уві сні. Сонники не мають однозначного тлумачення,, до чого сниться рись. Вона може бути як передвісником щасливих змін, так і символом зла і помсти. Якщо вам приснилося це хиже дитя природи, згадайте всі подробиці сну і загляньте в сонник. Він підкаже вам чого чекати від подібних видінь.

Красива дика кішка

Бачити рись уві сні — до вас в довіру намагається втертися хитрий і підступний чоловік. Будьте уважні до свого оточення, попереджає сонник Смурова.

Якщо ви жінка і вам наснився каракал — за твердженням сонника Міллера, вам слід побоюватися суперниці. На вашого чоловіка претендує інша, причому налаштована вона дуже рішуче. Причому якщо кішка біла — суперниця — блондинка, чорна — брюнетка.

Спостерігати за риссю з боку — сон означає, що у вас є вороги, які хочуть нашкодити вашій кар’єрі, бізнесу або репутації.

Сниться, що рись стежить за вами — будьте обережні, не довіряйте свої плани нікому, навіть друзям.

Наснилося, що рись зайшла до вас в будинок — до величезного успіху, особливо добре, якщо це біла рись. Ви справите фурор, обіцяє Місячний сонник.

Добра, але хижа

Бачити уві сні, що на вас нападає каракал, але він не кусає, а грає з вами — до несподіваних сюрпризів від друзів.

Наснилося, що ви приручили хижачку, вона стала доброю і їсть з рук — це знак того, що в реальному житті ви володієте ситуацією, пророкує сонник.

Сниться добра і спокійна рись в клітці — наяву сприятливі обставини зруйнують плани ворогів. Якщо ж хижачка зла і нападає на вас, намагаючись дістати лапою через решітку — недруги змусять вас дуже сильно по переживати, але все вирішиться позитивно для вас.

Гладити рись — в реальному житті ви сильний і цілеспрямована людина і вам нема чого боятися і ні про що переживати, дає тлумачення даного сну сонник Ванги.

Сниться маленька рись або доросла, але з кошенятами — дуже сприятливий знак, особливо якщо тварина відігравало або годувало своїх дитинчат. Вас чекає досягнення певних висот в суспільстві і зростання матеріального добробуту. Можливо, ви зміните свою роботу на більш перспективну.

Віч-на-віч з небезпекою

Бачити сон, в якому каракал нападає на вас і кусає — в реальному житті вам доведеться проявити всі свої здібності викручуватися від проблем і нападок, інакше не зможете уникнути конфлікту з впливовою людиною, підказує Осінній сонник.

Якщо вас уві сні вкусила рись і на місці укусу видно сліди крові — до хвороби кровного родича, якщо рана чиста та суха — захворієте ви. Слідкуйте за своїм здоров’ям.

Уві сні вам довелося вбити рись, яка вас покусала — до перемоги в конфлікті з колегою, розпускати про вас плітки і інтригана. Якщо подібне сновидіння наснилося жінці — до перемоги над суперницею.

Сниться, що ви налякали і прогнали рись, яка хотіла вкусити іншу людину або дитину — наяву ваша допомога знадобиться другу чи родичу, пророкує Місячний сонник.

Спостерігати за тим, як б’ються дві представниці сімейства котячих з безпечної відстані — наяву вам не варто побоюватися ніяких конфліктів, але якщо кішки б’ються поряд з вами, є ризик потрапити під гарячу руку конфліктуючих.

Сонник рись, до чого сниться рись уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: