Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник притискатися до чоловіка, до чого сниться притискатися до чоловіка уві сні

До чого сниться притискатися до чоловіка? Сонник стверджує: це часто передвістя хороших подій. Попереду щасливе життя з коханою, реалізація планів, позитивні емоції. Але іноді бачення уві сні попереджає про конфлікти з чоловіком або марних спробах привернути увагу симпатичного молодого чоловіка.

Досягнете мети, але контролюйте емоції

Приснилися тісні обійми зі знайомим юнаків для жінки часто трактуються в позитивному ключі. Сновидицей зможе досягти поставленої мети, а завдяки компетентності в певній сфері — реалізувати свої плани.

Бачити, як ви уві сні припали до чоловіка, означає: ви чекаєте від нього більше ініціативи, ніжності, турботи в ваших стосунках.

До чого сниться притискатися до чоловіка, який пристрасно обіймає у відповідь? Сонник пояснює: сплячу захлесне буря емоцій, але треба намагатися їх контролювати, адже надмірний прояв навіть радісних почуттів може приголомшити іншої людини.

Проблеми у взаєминах з чоловіком

Наснилося подібне бачення, де героєм був власний чоловік? Пригадайте свої емоції при цьому. Якщо вони позитивні — сновидіння пророкує сприятливі події. Якщо ж негативні — попереду конфлікти.

Бачити такий сюжет уві сні означає: чоловік стане проявляти все більше дратівливості і нетерпимості. Бажано з’ясувати, через що його прояви почуттів так змінилися.

Новий роман, зміни на роботі

Притискатися до чоловіка, чекаючи підтримки і захисту, віщує, за сонником: станете шукати в своєму оточенні сильного людини і постараєтеся зблизитися, чекаючи від нього допомоги.

До чого сниться дівчині притискатися до чоловіка, з яким вона не знайома? Бачення обіцяє знайомство з приємним юнаком. Уві сні вона відчувала при цьому пристрасть? Незабаром почнеться новий роман.

Заміжній жінці уві сні притискатися до чоловіка, якого вона наяву не знає, віщує якісь зміни — стверджує сонник. Найімовірніше, вони позначаться на роботі — доведеться їхати у відрядження.

Хто це був?

Тлумачення сну враховує, яким був приснився хлопець:

 • Знайомий — ситуація для вас буде розвиватися сприятливо;
 • Той, хто подобається — побачення з коханим;
 • Чоловік — сімейні чвари;
 • Коханець — обережніше: ваша зв’язок може стати очевидною для всіх;
 • Чужий (одружений) — мають бути докори сумління;
 • Незнайомець — вам не вистачає проявів ніжності.
 • Сонник Міллера: згода з коханим

  До чого сниться дівчині притискатися до свого коханого і відчувати при цьому щастя? Наяву їх чекає довге життя в злагоді.

  Безуспішні спроби зблизитися, невдоволення стосунками

  Бачили, як ви уві сні обіймаєте молодої людини, але розумієте: він лише терпить це? Наяву будете прагнути комусь сподобатися, але безуспішно. Важливо не змінювати почуття міри в надаються знаках уваги, щоб потім не картати себе за допущені дурниці, яких можна було уникнути.

  Наснилося притискатися до чоловіка, пов’язаного з іншою жінкою? Сонник повідомляє: ви незадоволені своїми нинішніми відносинами. Можливо, улюблений надає мало знаків уваги, сприймаючи вас як належне. Поговоріть про свої очікування і тільки якщо розмова не допоможе — можете вирішуватися на якісь кардинальні заходи.

  Сонник притискатися до чоловіка, до чого сниться притискатися до чоловіка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: