Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плавати в чистій воді, до чого сниться плавати в чистій воді уві сні

Водна стихія уві сні відповідає емоційному і чуттєвого сприйняття світу. Її чистота відображає справжні бажання сплячого. Те,, до чого сниться плавати в чистій воді, сонник пов’язує з подіями, якими керують почуття. Незважаючи на те, що деякі знаки служать попередженнями, в цілому це сприятливий символ.

Роз’яснення Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться плавати в чистій воді, сонник Міллера звертає увагу на відчуття сновидіння і настрої, викликані ними.

Якщо приснилися комфортні умови, де ніщо не перешкоджає ігор і веселощів, наяву відбудеться цікаве знайомство. Коли хтось із компаньйонів, яких довелося бачити уві сні, вам близький і дорогий в реальному житті, має бути недовга розлука з цією людиною.

Багато пірнати уві сні трапляється тим, хто в дійсності чимось стривожений.

Що говорить Фрейд

Зигмунд Фрейд не менше докладно пояснює,, до чого сниться плавати в чистій воді. У чоловічих снах такий образ відображає сексуальне життя. Тлумачення сну обіцяє доленосну зустріч, яка принесе надзвичайні відкриття та позбавить від потреби в безладних зв’язках. Дамі-сновидицей сонник обіцяє запаморочливе побачення.

Бачити себе на глибині доводиться цікавим особам. Ця риса характеру часом створює проблеми як оточуючим, так і їм самим.

Вибираємо купальний костюм

В сонник знайдеться пояснення,, до чого сниться викупатися голою. Якщо під час купання ви відчуваєте себе частиною природи, сюжет говорить про гармонію з собою. Те, що вам приснилося — дуже сприятливий знак, провісник здійснення мрій.

Відчувати збентеження, купаючись голяка, доводиться сновидцем, занадто залежним наяву від свого кола і його впливу. Якщо приснилося, що на вас повсякденний одяг замість купальника, образ свідчить про відсутність почуття захищеності і скритності.

Особливості акваторій

Чистота водойми — лише одна зі всіляких характеристик. Сонники розглядають різноманітні подробиці сновидіння і їх значення.

 • Бачити себе в прозорій річці трапляється напередодні вигідного шлюбу;
 • Якщо водиця була прозорою, але не комфортною, символ означає вороже середовище;
 • Якщо річка була прозорою і крижаний, мрія збудеться трохи пізніше;
 • Побачене уві сні знаменує початок безтурботного періоду;
 • Якщо приснилося плавання, не дуже захоплюйтеся спиртним;
 • Символ обіцяє успішне і прибуткове завершення розпочатої справи;
 • Для хтивих натур купання заради задоволення означає плотські втіхи.
 • Мореплавці

  Якщо уві сні пощастило зануритися в море, в реальності можете сміливо приступати до виконання давнього наміру. Саме зараз обставини на вашому боці.

  Якщо на море розігралися хвилі, сплячого належить зіткнутися з труднощами, подолання яких загартує і подарує цінний досвід.

  Занурення в море свідчить про гармонію з собою і навколишнім світом. Сонник обіцяє, що вам буде супроводжувати удача.

  Підкорювачі океанів

  Якщо уві сні довелося скупатися в океані, сонник пропонує згадати, наскільки він був спокійним.

  Те,, до чого сниться плавання в безтурботному океані, віщує період стабільності і благополуччя самому сплячому і його найближчому оточенню.

  Хвилі в океані символізують нові горизонти. Зухвалі ідеї і блискучі перспективи не дадуть вам всидіти на місці.

  Незвичайні водні процедури

  Якщо уві сні довелося пірнати в ополонку, сонник в радістю відзначає, що у сновидіння відмінне здоров’я.

  Якщо приснився нічний заплив, схоже, чужа таємниця вас обтяжує.

  Плавати в чистій воді, але вийти з неї брудним трапляється тим, хто часто кидає почате на півдорозі.

  Сонник плавати в чистій воді, до чого сниться плавати в чистій воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: