Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плавати в річці, до чого сниться плавати в річці уві сні

До чого сниться плавати в річці? Сонник дає такого сюжету кілька тлумачень. Бачення уві сні обіцяє вдалі починання, романтичні відносини, успішну роботу, але також попереджає про неприємності, захворюваннях.

Вас чекає сімейне щастя

Плавати в річці уві сні, трактується по сонником, відповідно деталям: було це за течією або проти, вплав або на човнику, долали перешкоди або все йшло гладко.

Так, плавання на човні по спокійній водної гладі обіцяє успішний хід справ, щасливе сімейне життя.

Чоловікові приснилося катання на човні з подругою віщує ранній шлюб, сімейне щастя.

Взаємна любов

До чого сниться дівчині сюжет з чоловіком, кататися її на човні? Сонник обіцяє: вона незабаром отримає пропозицію руки і серця.

Якщо жінці наснилося бачити себе пливе уві сні на човнику з чоловіком по гірському потоку — значить, трапляться якісь дивні обставини, які призведуть до виникнення тривалих відносин.

Юнакові плавати в річці уві сні і бачити купалася дівчину обіцяє зустріч з прекрасною незнайомкою і любовну пригоду.

Вода замерзає — складні зміни

До чого сниться плавати в річці і раптом опинитися на льоду? Сонник попереджає: бажання сновидіння змінити своє життя похвально, однак фанатично захоплюватися такими змінами не варто — це завдасть шкоди.

Залишитися під льодом уві сні без можливості виплисти — теперішнє світогляд зруйнується (можлива зміна релігії). Таке бачення також передвіщає хворобу.

Наснилося плисти на човнику по водній гладі, яка замерзла? Природний хід життя сплячого буде порушений.

Досягнення задуманого

Перепливати вплав річку означає: незабаром ваші бажання збудуться, досягнете того, про що давно мріяли.

Сонник дає ще одне тлумачення сну: успішно перепливати вплав її — восторжествувати над своїми недругами.

Плавати в річці уві сні і бачити, як пливуть черепахи — непогане ознаку. Сновидіння обіцяє успіх на роботі, несподівану удачу, нові вдалі ідеї, їх реалізацію.

Має бути велика праця

Наснилося переплисти бурхливий потік? Сонник повідомляє: вас чекає великий обсяг роботи, на яку витратите багато сил. Однак результат буде коштувати цього. Праця з повною віддачею принесе багаті плоди, підстави пишатися собою.

До чого сниться плавати в річці, яка виявилася каламутній? Можлива участь в сумнівному підприємстві або небезпечній авантюрі. Бажано постаратися уникнути цього, так як потім можливі великі неприємності, жалю.

Якою вона була?

Сонник радить звернути увагу, якою була річка:

 • Чистої — здоров’я, довголіття;
 • Каламутній — погіршення самопочуття;
 • Холодної — прилив енергії, міцне здоров’я;
 • Брудної — станете об’єктом пліток, заздрості;
 • Дрібної — важкі часи, недолік енергії.
 • Також купатися у чистій річці означає: сновидіння очікує успішне життя, удача ваших починань, взаєморозуміння будинку. Вода була брудною? З’являться перешкоди, тому досягнення мети або робота сповільняться.

  Плисти в дуже брудній воді віщує поява якогось компромату, який відчутно зіпсує ваше життя і репутацію, зруйнує відносини з обранцем (обраницею).

  Сонник Міллера: попереду безбідне життя

  Наснилося плавати в річці? Якщо вода уві сні була спокійною — сновидіння обіцяє радість, захист від бідності та супутніх проблем.

  Фінансове благополуччя

  До чого сниться бачити, як там, серед чистої води плаває риба? Сонник обнадіює: доля щедро обдарує сновидіння.

  Плаваюча риба уві сні часто віщує щасливу взаємну любов, гармонію, ідилію зі своїм партнером.

  Пропливає косяк риби обіцяє хороший достаток. Але якщо вона була дрібною — можливі невеликі розчарування. Зате велика означає: незабаром настане фінансове благополуччя.

  Сонник плавати в річці, до чого сниться плавати в річці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: