Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перо птиці, до чого сниться перо птиці уві сні

Перо птиці уві сні — особливий знак, що символізує зв’язок між надприродним і буденним. До чого сниться цей неоднозначний образ? Сонник впевнений, що конкретне значення залежить від безлічі деталей.

Трактування Міллера

Якщо трапилося бачити перо птиці, падаюче безпосередньо перед вами, то майбутні неприємності виявляться відносно легким випробуванням. Адже уві сні ви заручилися підтримкою Вищих сил.

Що робили?

До чого сниться перо птиці найчастіше? Сновидцем, хто має відношення до літературної діяльності, воно пророкує визнання таланту і сплеск творчих ідей.

Наснилося, що ви використовували пір’я для прикраси приміщення? Сонник обіцяє досить активну смугу, яка принесе моральне задоволення і відчутний прибуток.

Жінці в мріях прикрашати пташиним пухом одяг або зачіску означає, що вона намагається підкорити оточуючих своєю зовнішністю, забуваючи про більш важливі речі. А ось виявити його в ліжку — гірше. Це знамення підступного обману на любовному терені.

Не сподівайтеся…

До чого взагалі сниться птиця з яскравим оперенням? Уві сні вона буквально відображає б’є через край життєву енергію.

Бачити птаху з надзвичайно яскравим оперенням — до здійснення бажань. Однак сонник уточнює: цей же образ може попереджати про приниження і глузуваннях там, де ви сподівалися на безумовну похвалу.

Приснилася птах взагалі без пір’я? Наяву грядуть неприємні клопоти і деякі труднощі в справах. Абсолютно гола без пір’я птах також знаменує невдачі і невезіння.

Будьте простіше!

До чого сниться перо птиці ще? Уві сні воно закликає до легкості. Сонник радить не створювати проблеми на рівному місці і не сприймати всерйоз деякі «сюрпризи» долі.

Більш точне тлумачення сну дасть пір’яна забарвлення. Так чорне перо символ глибоких переживань і песимізму. Наснилося чорне пір’їнка? Готуйтеся до сліз, розчарування і зупинці в справах.

Закохаєтесь?

Уві сні трапилося бачити чисто біле пір’ячко? Отримайте прибуток і знайдете удачу. Коричнева забарвлення, на думку сонника, попереджає про події, пов’язані з будинком.

Рожеві пір’я символізують хороші новини, світлі надії і радісні переживання. Якщо наснилася птаха з пурпуровим оперенням, то наяву пізнаєте сильну душевну пристрасть.

Чи готові?

До чого ще сниться перо птиці? По можливості сонник радить пригадати різновид пернатого представника. Якщо уві сні вам вдалося знайти перо жар птиці, то сонник впевнений: виповниться якесь бажання, причому навіть раніше, ніж ви сміли сподіватися.

Стало пір’їнка будь-який інший казкової пташки? Це означає, що скоро в житті відбудуться дуже важливі події, які буквально перевернуть її. Крім того це знак, що пробуджується екстрасенсорного дару.

Конкретні розшифровки

Для більш точної розшифровки бажано встановити, яким пернатому належав сновідних пух.

 • Орлу — втілення планів.
 • Страус — успіх в суспільстві.
 • Курці — невеликі зміни на краще.
 • Гусака — втрата, яку ще можна запобігти.
 • Павлину — вдала реалізація задуманого.
 • Папузі — обман, насмішка, розчарування.
 • Сові, пугачеві — мудрість / небезпека.
 • Ластівці — добра звістка.
 • Воробью — встигнете скрізь.
 • Голубу — духовний прогрес.
 • Лелеці — додаток, щастя.
 • Вороні — біда.
 • Лебедю — вірність.
 • Наснилося перо хижого птаха (яструба, сокола, шуліки і т. д.)? Бідним сновидцем сонник обіцяє збільшення положення, заможним — множення багатства. Якщо ж уві сні трапилося збирати пір’яний матеріал, то в реалі повністю провалите справу, яке здалося простим і легким.

  Сонник перо птиці, до чого сниться перо птиці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: