Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новонароджений, до чого сниться новонароджений уві сні

Молодим матусям, а частіше — вагітним жінкам приходять сновидіння з їхньою дитиною, які найчастіше уособлюють страхи пов’язані з пологами та здоров’ям малюка, або радість про появу нового життя, але деякі сюжети уві сні за участю новонародженого несуть в собі набагато більш цінну інформацію, ніж просте відображення реальності. До чого сниться така картинка? Прислухайтеся до тлумачення сонника.

Різні сонники досить суперечливо інтерпретують сновидіння з малюком, і щоб зробити прогноз правдивим, потрібно згадати сюжет уві сні у всіх деталях: як виглядав дитинка, що він робив, що робили ви з ним — для правильної розшифровки це має величезне значення.

Новонароджений уві сні — тлумачення різних сонників

За трактуванні жіночого сонника, побачити новонародженого уві сні — добрий знак. У найближчому майбутньому вас чекає приємний сюрприз, який зміцнить сімейні відносини, і перекреслить всі розбіжності з близькими.

Не дуже сприятливу інтерпретацію дає сонник Міллера про новонародженого, якщо він перебував на руках у сновідіци. Її чекають звинувачення в тому, що вона допомагає неправедному способу життя інших людей, сприяє їх розпусті.

Якщо наснилася приснилася новонароджена дочка, то сонник прогнозує, що життя скоро забарвиться новими фарбами, стане щасливою, в ній з’явиться новий сенс. Але якщо дівчинка була у вас на руках, то чекайте перешкод, які без докорів сумління розставили на вашому шляху недоброзичливці.

До чого сняться новонароджені двійнята? Для дівчини, яка тільки що дізналася про свою вагітність, це може бути передвістям народження двійні. А для чоловіка такий сюжет уві сні віщує добрий стан справ в бізнесі — все вдаватиметься, як ніколи.

Для народжених в літні місяці, то, до чого сниться новонароджений малюк інтерпретується сонником з негативного боку: конфлікти і скандали в сім’ї на побутовому грунті не змусять себе довго чекати.

Значення сну про новонародженого, для іменинників осінніх місяців є поганим, але тільки в тому випадку, якщо немовля голосно кричав. Це свідоцтво про плітки і чутки, які будуть розпускати навколо вашої персони недоброзичливці.

Що значить сон про новонародженого дитині по езотеричного сонником? Це ознака несподіваних порушень у всіх задуманих починаннях. У ваші плани увірветься непередбачуване обставина, яке просто зруйнує звичний життєвий уклад.

Що означає новонароджений уві сні за сонником Хассе? Для того, щоб досягти бажаної мети, досить просто відкинути всі сумніви і повірити в свої сили. Якщо в діях буде хоч крапля невпевненості, то все піде прахом, і мета, яка була в парі кроків, піде до іншої людини.

До чого сниться вагітній новонароджений? Якщо міркувати за принципом психоаналізу, то такий сюжет уві сні уособлює готовність сновідіци стати мамою. З боку передбачень, потрібно згадати, якої статі був малюк. Якщо це була дівчинка, то в реальності ви народите хлопчика, і навпаки.

Нещодавно народилися діти і тварини

Новонародженими можуть бути не тільки людські дітки, наприклад, можна побачити уві сні тільки що народила кішку або собаку, а поруч з нею її потомство. До чого сняться новонароджені кошенята? Жіночий сонник трактує це сновидіння як зміни в долі, пов’язані з підступною незнайомкою.

Бачити уві сні новонароджених кошенят, яких ще не облизала і не помила мама-кішка — поганий знак. Ви станете жертвою ворожих інтриг, і крім наявних, придбає ще декількох недоброзичливців, які будуть розпускати чутки про вас.

До чого сниться новонароджений кошеня білого кольору? Для жінки це пророцтво про перешкоди, які з легкістю вдасться подолати — варто лише включити здоровий глузд і логіку. Так само це може бути символом того, що новий залицяльник сновідіци не такий вже хороший чоловік, яким намагається здаватися.

Новонароджене теля уві сні — символ появи дитини у заміжньої жінки. Якщо телятко облизує народила його корову, лащиться до неї, то в реальності ви будете занурені в сумні спогади про минуле.

Самотньому чоловікові, який побачив уві сні новонародженого цуценя, сонник Фрейда передбачає зустріч з милою жінкою, яка буде дуже сильно нагадувати йому власну маму. Не виключено, що з нею зав’яжуться довірчі відносини, які приведуть до весілля і міцною і дружній родині.

До чого сняться новонароджені діти? Якщо вони все як на підбір гарненькі, здорові, і мирно сопуть у себе в колисці, то наяву сновидіння очікує благополучне вирішення всіх проблем, яке призведе до процвітання і багатства.

До чого сниться новонароджена дочка? Якщо вагітна жінка побачила свого чоловіка з малятком на руках, то сонник трактує такий сюжет по закону інверсії: можете не сумніватися, що у вас народиться синочок.

Для дівчат, які давно мріють завагітніти бачити уві сні новонароджених близнюків — сигнал про довгоочікувану подію. Не виключено, що в результаті першого УЗД ви дізнаєтеся, що народите двійню.

За теорією психоаналізу, якщо жінці приснився новонароджений син, то це уособлення чоловічого начала в жіночому его. На даний момент ви приймаєте рішення, які більше характерні для сильної статі, а вам хочеться, щоб вас захищали й оберігали.

Дії з малюком

До чого сниться годування новонародженого? За Циганського сонником, це ознака порожніх клопоту, які відберуть все фізичні сили, і в результаті не наблизять до наміченої мети ні на крок. Бабушкін ж сонник передрікає, що вас чекає велике здивування.

Годувати новонародженого груддю уві сні — хороший знак для годуючої жінки. Вся ласка і турбота, яку вона віддає своїй дитині, в майбутньому повернеться до неї подвійно. Для чоловіка такий дивний сюжет може означати переживання за свою сім’ю.

Тримати на руках новонародженого — чистого, доглянутого, спокійного — хороший символ за сонником Мандрівника. Настає час для постановки нових цілей, і досягнення їх. Ваші інтелектуальні ресурси активізовані, ви зможете подолати всі перешкоди.

Купати новонародженого уві сні — хороші знак для тих, хто не може знайти вихід із ситуації, що життєвої ситуації. Незабаром, рішення прийде до вас саме в вигляді підтримки близького друга або родича.

Дуже цікава трактування дається новонародженому з зубами уві сні. Це сприятливий символ, який прогнозує оновлення, омолодження. Життя наповниться новими почуттями і захопленнями.

До чого сниться новонароджене немовля? За психологічним сонником, якщо ви сидите біля колиски малюка, співаєте пісеньку, вколисуєте його, то наяву вас чекають заморочливі справи, а вони не принесуть прикрощів — позитивний настрій допоможе впоратися з ними «на підйомі».

До чого сниться смерть новонародженого? Для вагітної жінки, яка вже ось-ось має народити — це відображення страхів за майбутнє дитя. Налаштуйтеся на благополучні пологи, чи не перенапружуйте нервову систему — все буде добре.

Французький сонник дає гарне пояснення того, до чого сняться мертві немовлята. Цей дивний сюжет особливо сприятливий для ділового чоловіка — справи підуть в гору, добробут покращиться. Для жінки, у якої уві сні помер новонароджений, сонник приготував благу звістку, яка змінить життя на краще.

Сонник новонароджений, до чого сниться новонароджений уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: