Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новонароджені кошенята, до чого сниться новонароджені кошенята уві сні

До чого сняться новонароджені кошенята? Це вірна ознака неприємностей і дрібних проблем, закоханим подібне сновидіння може приснитися перед сварками і навіть розставанням. Сонник впевнений: кінцеве тлумачення залежить від нюансів того, що довелося бачити уві сні.

Трактування Міллера

Сонник Міллера попереджає: новонароджені кошенята обіцяють дрібні непорозуміння і дратівливість. Щоб припинити темну смугу, яка непомітно відніме всі сили, необхідно уві сні вбити всіх тварин.

Зосередьтеся!

До чого сняться новонароджені кошенята молодій дамі? Уві сні це провісник непорядного підприємства, яке кине тінь на її репутацію.

Якщо гірше, якщо котики були білі і пухнасті. Сонник підозрює, що ви потрапите в хитру пастку, вибратися з якої допоможе здоровий глузд і повна зосередженість.

Наснилися брудні і худі котики? Це означає, що гарний вчинок насправді є продуманим ходом злісних недоброзичливців.

Готуйтеся!

Жваві, здорові новонароджені кошенята обіцяють успіх і близьку удачу. Хворобливі і слабкі навпаки обіцяють неприємності і невезіння.

Якщо довелося виявити бездомних тварин, то сонник вважає, що вороги зашкодять самі собі, намагаючись підставити вас. Одноколірні вихованці обіцяють нудне і одноманітне існування.

Якщо ж з’явилися строкаті котяткі, то тлумачення сну зворотне. Звичне буття буде порушено низку незвичайних подій різного характеру.

Розшифровка деяких дій

Сонник також радить врахувати дії, які ви робили уві сні в домашніх вихованців.

 • Купувати — великі витрати.
 • Продавати — життя налагодиться.
 • Знайти, підібрати — надайте допомогу.
 • Подарували — хтось свідомо підкине клопоту.
 • Топити — ганьба, крах надій.
 • Чи не безглуздо!

  До чого сниться багато новонароджених котиків? Готуйтеся до тривалої низці неприємностей, втрат і турбот.

  Наснилося багато брудних звірків? Нашкодите собі ж поганими вчинками і необережністю в поведінці.

  Бачити багато красивих, доглянутих і здорових кошенят куди краще. Сонник гарантує: деякий час успішному ходу справ і взагалі благополучному перебігу життю ніщо не загрожує.

  Грайте!

  Наснилися новонароджені кошенята з кішкою в момент пологів? Це відмінне ознаку грандіозного везіння. Ви легко виграєте в ризикованій грі або лотереї.

  До чого ще сняться котяткі з кішкою? Уві сні вони є перед серйозними проблемами з дітьми. По ходу, ваші чада вас обманюють.

  Довелось годувати кошенят з кішкою? Настають біди, в яких слід звинувачувати тільки себе. Це також попередження про те, що не варто базікати зайвого в малознайомій компанії.

  У чому ваше покликання?

  До чого сняться новонароджені кошенята і щенята? Уві сні це явище означає, що вам належить вибирати між власним спокоєм та вчиненням великодушного вчинку на шкоду собі.

  Наснилося, що в будинку з’явилися котяткі і щенята? Сонник стверджує, що незабаром доведеться вирішувати відразу кілька невідкладних справ, що доведе до відчаю, тому що буде заважати звичної роботи.

  Бачити новонароджених кошенят і щенят буквально означає, що ви потрапите в суспільство людей явно молодше вас. Можливо, ваше покликання стати вчителем для підростаючого покоління.

  Сонник новонароджені кошенята, до чого сниться новонароджені кошенята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: