Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник незнайоме місто, до чого сниться незнайоме місто уві сні

До чого сниться незнайоме місто? Сюжет з ним уві сні вважається попередженням про різного роду складнощі. Можливий життєвий поворот, розрив відносин, удари долі, турботи. Але сонник дає також більш приємні тлумачення: захоплююча подорож, нова цікава інформація.

Деталі сновидіння

Пригадайте, який він був уві сні:

 • Великий — дізнаєтеся багато нового;
 • Дуже маленький — зіткнетеся з чиєїсь вульгарної витівкою або ханжеством;
 • Древній — велика небезпека, можете стати жертвою неадекватних людей;
 • Палаючий бачити здалеку — переполох будинку;
 • Зруйнований — втрати, удари долі;
 • Затоплений — велика ймовірність нещасного випадку, треба поберегтися;
 • Мертвий — навалиться депресія.
 • Від вашої поведінки залежить хід подій

  До чого сниться заблукати посеред маленького містечка? Сонник попереджає: перестаньте поширювати плітки, інакше можливі неприємності. Друзі та знайомі припинять спілкування з вами.

  Заблукали в незнайомому місті? Сновидіння відображає внутрішню тривогу, похмурі думки через нову обстановки, яка вас оточує. Однак з часом все пройде, ви адаптуєте, звикнете до цього.

  Жінці бачити уві сні дивний мегаполіс або містечко означає отримати якесь дивне пропозицію від чоловіка, який її збентежив.

  Сонник Міллера: великі зміни

  Наснилося бачити себе в незнайомому місті? Сновидіння попереджає: сумна подія змусить вас змінити свої заняття, спосіб життя. Можлива навіть зміна місця проживання.

  Мають бути проблеми, втрати

  До чого сниться приїхати туди? Сонник повідомляє: сплячий схильний йти від неприємної або незручної ситуації в конструйовану реальність. Важливо пам’ятати, що проблема наяву нікуди не дінеться — доведеться її вирішувати пізніше. Тому так перемикатися краще ненадовго — тільки щоб відпочити.

  Наснилося приїхати уві сні невідомо куди і бачити занедбані, руйнуються будівлі, вулиці — ви переживаєте втрати, удари долі, готуйтеся протистояти їм.

  Тлумачення сну про чужому незнайомому місті не дуже сприятливо. Сновидець не відчуває духовний зв’язок зі своїм партнером, тому вони незабаром розлучаться. Однак розрив станеться спокійно, мирно, що не принісши страждань і болю.

  Попереду несподіваний поворот, безліч турбот

  Наснилося раптом опинитися в незнайомому місті? Сонник вказує: належить крутий життєвий поворот. Якщо сновидец здивований, не може зрозуміти, як він туди потрапив — значить, такий хід подій принесе йому багато занепокоєння, турбот.

  Опинитися уві сні в глухому куті: попереду зовсім марна робота або заняття якимось безперспективною справою.

  До чого сняться блукання по якомусь незнайомому місту? Сонник підказує: чекають несподівані події.

  Готуйтеся до змін, можливо подорож

  Наснилося гуляти серед незнайомих вулиць, площ чужого містечка? Попереду зміни на особистому фронті. Відносини, які давно набридли, сновидец зуміє мирно припинити. Незабаром його чекає нова зв’язок, і хоча вона виявиться короткочасною, проте приємно урізноманітнить життя.

  Гуляти в сні по великому місту означає по сонником: незабаром належить цікаву подорож. Будьте відкриті для сприйняття нових вражень, знань, відкиньте мислення штампами і стереотипами, розвивайтеся. Тоді навколишній світ заграє новими гранями, можливостями.

  Сонник незнайоме місто, до чого сниться незнайоме місто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: