Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небо, до чого сниться небо уві сні

Пояснення,, до чого сниться небо, залежить від того, як воно виглядало. Якщо не було ні похмурих хмар, ні дощу, то сонник дає, в більшості випадків, позитивне тлумачення. Прівідевшіеся уві сні морок і гроза часто обіцяють труднощі і розчарування.

Птахи в небесах

Якщо молодому хлопцю приснився летючий орел, то в реальності доведеться неабияк потрудитися. Тільки тоді удача повернеться обличчям. Сучасний сонник вважає, що розглянути таку птицю уві сні — до успіху. Сниться, що в небесах парять білі птахи? Готуйтеся отримати благу звістку. Вона принесе багато позитивних переживань. Якщо уві сні вам з’явилися лелеки, будьте дуже обережні. Універсальний сонник переконаний, що вороги будують за вашою спиною підступи і підступні плани. Наснилося, що летять журавлі? Кохана людина буде довгі роки зберігати вам вірність. Побачена уві сні зграя птахів є символом процвітання. Сонник Езопа вважає, що у вас вийде будь-яку справу, за яке ви вирішите взятися.

Небесні світила

Якщо сниться, що дивіться в небесну височінь і бачите зорепад, завчасно підготуйтеся до низки прикрощів і розчарувань. Сонник Здоров’я пророкує проблеми з організмом і тривале лікування. Дивитися уві сні вгору і бачити два місяці — до втрати життєвих орієнтирів. Якщо приснилися замість лун планети, то мучать вас зараз питання благополучно вирішуватися. Варто лише трохи постаратися. Сонник Езопа вважає, що примарилося зірки на нічному небі обіцяють виконання практично всіх наявних у вас на даний момент бажанні. На думку Шеремінской побачити зоряне небо уві сні — до веселого проведення часу, знайомству з досить цікавими різнобічними людьми. Сузір’я сняться зазвичай в тому випадку, якщо вам вдасться наяву знайти вихід зі складної ситуації.

Літальні апарати

Примарилося уві сні літаки — знак, що насуваються поворотних подій в житті. Розгледіти багато літаків — до удачі. Універсальний сонник вважає, що безстрашність, сміливість і гострий розум допоможуть вам подолати усілякі труднощі, що виникають на шляху до мрії. Розглянути вертоліт в небі — до успіху, ракети — на щастя в подружньому житті, корабель НЛО — на подив. Подив виникне в результаті зустрічі зі старим знайомим або ж знайомої. Сонник Гришиной вважає, що військові літаки — знак боротьби, яку доведеться вести за свою сім’ю, здоров’я або робоче місце.

Зовнішній вигляд неба

Якщо сниться чорне грозове небо, то й в реальному житті ситуація складеться вельми небезпечним для вас чином. Проблема легко переросте в дуже загрозливу ситуацію. Сонник Міллера рекомендує не геройствовать і не боротися поодинці. Пам’ятайте, вам завжди буде корисний мудру пораду і моральна підтримка небайдужих людей. У сновидінні бачити блакитне чисте небо і красиві хмари на ньому — до безмежного щастя, здійснення бажань. Бачити темне сіре небо з важкими синіми хмарами — до небезпеки, проблем, переживань.

Якщо сняться яскраво-червоні небеса, ви переживете таке прекрасне почуття, як любов у вже досить зрілому віці.

Ряд додаткових тлумачень

Якщо з висоти падає каміння або будь-які предмети, то доведеться мати справу з матеріальними проблемами. Падати з небес на землю риби можуть в тому випадку, якщо в сім’ї скоро будуть готуватися до народження малюка. Якщо замість риби уві сні ви побачили ангелів, вашому здоров’ю загрожуватиме серйозна небезпека. Повітряні кулі часто сняться тим людям, в життя яких прийде щось нове. Можливо, це буде новий друг, коханий або нові знання і досвід. Якщо ясне небо прикрашала різнобарвна веселка, попереду багато щасливих моментів. Наснилося сходи в небеса обіцяє виконання всіх мрій. Сучасний сонник передбачає, що вогонь і хрест є знаками розплати за скоєні раніше помилки. Також тлумачення снів попереджає про серйозні втрати, низці страждань. Приснився салют — знак, щоб ви будете запрошені на гучне і веселий захід. Почути вибух і побачити, як зверху падає попіл — до трагічних подій. Мандрівник передбачає, що каменепад є передвісником серйозних труднощів.

Сонник небо, до чого сниться небо уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: