Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мізинець, до чого сниться мізинець уві сні

Якщо уві сні з різних причин увагу привернув мізинець, то добре запам’ятайте це бачення. Правильна розшифровка допоможе пролити світло на майбутнє. До чого сниться бачення, допоможе з’ясувати сонник.

Відображення потенціалу

Вважається, що пальці відображають ваші дії по відношенню до певної ситуації. Причому мізинець на руці передає наявний потенціал, а на нозі використання його в стосунках.

Вказівний і великий символізують особистісні якості, а все сталеві — близьких людей. Знаючи ці загальні трактування досить легко визначити,, до чого сниться мізинець.

Будьте серйозні!

Будь-яке пошкодження мізинця на нозі сонник вважає передвістям труднощів з матеріальними цінностями і грошима зокрема.

Якщо він перебитий, то потрібно дуже серйозно поставитися до справ. Можливо, ще можна врятувати себе від розорення. Наснилося, що мізинець на нозі почервонів або гірше того почорнів? Проти вас затівають неприємну інтригу ваші ж родичі.

Трактування незвичайних явищ

До чого сниться мізинець на руці? Його незвичайний вид означає як незначність якогось починання, так і зовнішні маніпуляції. Тлумачення сну в цьому випадку повністю залежить від підказок інтуїції.

Крім того сонник пропонує згадати, що саме довелося бачити дивного.

 • Синяк — беззаперечний успіх в справах амурних.
 • Бородавка — активувалися вороги.
 • Подряпини — переживання.
 • Бруд — незначні труднощі на роботі.
 • Непропорційно великий — неординарна ситуація.
 • Дуже маленький — швидкоплинне щастя.
 • З витонченим манікюром — сильна пристрасть.
 • Якщо уві сні трапилося бачити довгий і закручений ніготь, то намагаючись випробувати чергове задоволення, ви вляпатися в великі неприємності. Сонник вважає, що це явне вказівку на нерозумність вчинків і поведінки.

  До чужому весіллі…

  Якщо приснилося, що на мізинчик уві сні було надіто золоте кільце, то скоро вам доведеться погуляти на весіллі знайомої людини.

  Золоте кільце в цьому випадку є символом вірної дружби і може нагадати про те, що ви повинні комусь допомогти. Якщо вам його подарували, то незабаром знайдете хорошого друга.

  Витончений перстень означає, що ви полюбите того, хто вже дуже довго перебуває поруч. Наснилося кільце з каменем? Сонник вважає його символом поваги, почестей і влади над людьми.

  Віддайте борг!

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться мізинець, неодмінно слід згадати всі маніпуляції з ним. Якщо уві сні вам трапилося відрізати його, то ви втратите спадок.

  Якщо хтось намагається відрізати вам палець на руці, то сонник вважає це нагадуванням про борг. Причому не тільки грошовому. Самому собі відрізати фалангу — буквально означає позбутися якоїсь прихильності.

  До закидам і втрат

  Жінці уві сні втратити пальчик дуже погано. Сонник думає, що це вказівка ​​на нещастя. Особливо якщо при цьому була кров. Якщо дія приснилося чоловікові, то йому загрожує втрата поваги.

  Втратити мізинчик означає, що в реалі ви опинитеся без підтримки. Якщо уві сні його відкусила собака, то скоро ви почуєте закиди від близького друга, а восени відбудеться велике зміна в житті.

  Затвердження Міллера

  Сонник Міллера стверджує, що втрата мізинця уві сні пов’язана з прийдешнім розлученням подружжя.

  До розставання

  До чого сниться відрізаний мізинець? Бачити його до крадіжок майна. Приснився відрізаний пальчик? З родичем трапиться трагічна випадковість. Відрізаний палець знаменує близьке розлучення, а тільки його кінчик — дрібні неприємності в поточні справи.

  Все налагодиться!

  Уві сні вам наснився зламаний мізинець? Готуйтеся до сварки. Зламаний пальчик попереджає, що ви вибилися з сил. Просто потрібен відпочинок і все владнається.

  А ось відірваний мізинець — серйозний знак. Він вказує на можливу травму руки. Крім того відірваний палець передрікає почуття провини, страхи і переживання.

  Сонник мізинець, до чого сниться мізинець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: