Сонник мармелад, до чого сниться мармелад уві сні

Коли мова йде про солодощі уві сні, в тлумаченні доводиться враховувати їх ласу привабливість і нудотність. До чого сниться мармелад? Чи говорить це про недозволені спокуси, або сонники пророкують настирливе спілкування? Можливо, щось з їх прогнозів перегукується з вашими турботами.

Сонник Міллера: мінливість долі

Класичний сонник Міллера інтерпретує сновидіння, як ознаменування необхідності змін у долі, бо сформований уклад життя вже не задовольняє людину.

Якщо уві сні він з насолодою їсть мармелад, в реальності дуже рідко переживає щасливі моменти. Можливо, його незадоволеність викликана стурбованістю власним здоров’ям.

Жінці, якій наснилося, ніби вона готує мармеладні цукерки, доведеться зіткнутися з сімейними негараздами. Що зробити, щоб змінити хід подій? Треба постаратися випередити долю — поміняти щось в житті так, щоб в ній з’явилося більше позитиву.

Якщо приснилося купувати мармелад, людина в змозі впоратися з проблемами самостійно.

Їсти потайки або ділитися?

Естьво сні різнокольоровий мармелад поодинці — знак, що здоров’я близької людини викличе тривогу. Наснилося потайки «схомячіть» ласощі — це відображення страху перед проблемами, прагнення закрити на них очі, піти від прийняття рішення.

Бачити, ніби ласуєш їм разом з незнайомцем — знак, який застерігає від довіри до прихильнику, його обіцянки нічого не варті. Наснилося купувати і пригощати друзів — означає наяву побачити, як товариші нададуть відчутну підтримку у важку хвилину.

Щасливі зміни

Незаміжньою особі, яка бачила уві сні різнокольоровий мармелад, належить побачення. І якщо воно дійсно відбудеться, то стане особливим — чоловік запропонує їй руку і серце.

Не менш радує,, до чого сниться мармелад по тлумаченню сонника Нової Ери. Як би не розвивалися події в житті, вони завершаться найкращим чином. Сонник Cтранніка вважає це ознакою дрібних радостей.

Толковательніца сновидінь чаклунка Медея, пояснюючи,, до чого сниться мармелад, віщує світлі мрії. Бачити, як із задоволенням ласують ним — знак прийдешнього благополуччя.

Проблеми спілкування

Багато тлумачі, трактуючи,, до чого сниться мармелад, пророкують спілкування з приємними — і не дуже — людьми.

За сонником Стерво, мармелад уві сні пророкує напружені відносини з оточуючими, неможливість прийти до компромісу. Провісники Дмитро і Надія Зима не радять навіть намагатися подолати конфлікт, це тільки загострить ситуацію. Все розсмокчеться само собою — з часом.

Можлива поява прилипливого шанувальника або іншого настирливого персонажа в житті людини, якому довелося є приторно-солодкі мармеладні цукерки. За Французькому сонником, сновидцу будуть докучати раптові доброзичливці, які оточили його порожній лестощами.

Гості

Одна з поширених інтерпретацій — приїзд гостей. Якщо їсти уві сні ці різнокольорові солодощі — значить, приїдуть друзі з дітьми. Або самому доведеться відправитися в гості на веселу вечірку, посварившись з-за цього з домашніми.

Самостійно готувати мармелад уві сні, трактується, як запрошення на весілля. Причому, в якості почесного гостя.

Сонник мармелад, до чого сниться мармелад уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: