Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник манікюр, до чого сниться манікюр уві сні

Бачити уві сні власні ноготочки доглянутими — знак вдало складних обставин. Так само добре, якщо наснилося, що ви робите манікюр собі. Такі сюжети свідчать про те, що вам невідомі страх і невпевненість — ви зумієте досягти поставлених цілей. Але для того, щоб отримати найбільш точні трактування,, до чого сниться наведення нігтьового марафету, сонники рекомендують врахувати всі дрібні деталі мрії.

Сама собі майстер, або Настає період успіху і процвітання

Робити уві сні манікюр на своїх руках — символ успішного починання справи, трактує сонник Цвєткова подібний сюжет. Наведення порядку нігтів на руках зайняло у вас багато часу — на шляху до мети вас буде радувати буквально кожен момент.

А якщо ви дуже швидко привели в порядок нігті на руках, то ви не тільки укладетеся в термін з основним завданням, але ще і встигнете отримати вигоду для себе з громадської роботи.

До чого сниться чоловікові мрія, в якій він полірує свої нігті пояснить Східний сонник: сновидец — унікального складу характеру людина, здатна поєднувати в собі чоловіче начало у вигляді сили і напору і жіноче — у вигляді вміння співчувати.

Дружня послуга, як символ взаємодопомоги

Не цілком звична картинка про те, що ви робите чоловікові манікюр, має дуже звичайне тлумачення сну: незабаром ви звернетеся за допомогою до людини, чиї можливості більше ваших.

Уві сні ви надали комусь безкоштовні послуги щодо приведення у порядок нігтьових пластин — вас чекає радість і вірність друзів. А ось, якщо бачите уві сні, що вам платять гроші за манікюр — то ви зумієте заробити навіть там, де це здавалося нереальним, радує сонник пастора Лоффа.

Кому ви зробили манікюр

До чого сниться процедура манікюру, ви вже дізналися. А ось, на що варто звернути увагу, так це на те, кому саме ви зробили дану послугу. Сонники стверджують, що ці подробиці можуть змінити трактування. Отже:

 • Подрузі — до вечірки в дружній компанії;
 • Мамі — в сім’ї пануватиме гармонія;
 • Чоловікові — в реальності чоловік буде надавати вам знаки уваги;
 • Незнайомій людині — до прибутку;
 • Босові — до підвищення по службі;
 • Сусідові — відновляться з ним дружні стосунки.
 • Колір лаку, як визначити долі

  Трактуючи,, до чого сниться манікюр, звертайте увагу на колір лаку, рекомендують сонники. Так, наприклад, красивий манікюр червоного кольору обіцяє пристрасні відносини. Але тільки якщо це були світлі відтінки червоного, уточнюють тлумачі.

  Розглядати уві сні свої нігтики, милуючись красивим манікюром в чорних тонах — ознака необгрунтованої печалі. Ще чорний лак пророкує меланхолію і бажання усамітнитися.

  А якщо наснилося, що ви розглядаєте свої нігтики, пофарбовані білим перламутром, то це говорить про те, що ви не вмієте нудьгувати. Життя для вас — це свято. Бачите уві сні, що білий гель-лак світиться в темряві красивим флуоресцентним мерехтінням, то будьте готові до сюрпризів.

  Пророцтва Міллера

  Досить непогані пророцтва виходять від сонника Міллера. Якщо приснилося, що ви милуєтеся своїм манікюром, то це означає вашу здатність налагоджувати контакти. Ваші довгі кігтики уві сні були пофарбовані різнокольоровими фарбами — чекайте феєричних подій.

  А ось, якщо приснився зіпсований манікюр, при якому підлогу нігтьової пластини приховано під кутикулою, то це означає нестабільний настрій сновидіння. Йому то весело, то сумно, причому, без видимої причини.

  Сонник манікюр, до чого сниться манікюр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: