Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мангуст, до чого сниться мангуст уві сні

До чого сниться мангуст? Цей хижий звір обіцяє уві сні завершення складної справи, цікаві зустрічі, усунення чужого втручання. Але частіше сонник називає його попередженням про меркантильності оточуючих, обмані, необхідності перевірити отриману інформацію.

Цікаві зустрічі, успішний результат справи

Приснився звір обіцяє зустрічі з творчими особистостями, приємне спілкування. Сплячий потрапить в суспільство обдарованих людей, які не тільки у себе культивують творче начало, а й підтримують такі пориви у інших людей.

Мангуст уві сні зчепився зі змією і переміг її? Сонник обнадіює: яким би складним не було майбутня справа, ви зможете довести його до логічного завершення і до своєї користі.

Хтось переслідує корисливі інтереси

До чого сниться бачити мангуста? Це означає: познайомитеся або станете близько спілкуватися з хитрим, нечесним людиною. Він цілком здатний на зраду, обман.

Мангуст готувався стрибнути? Хтось із знайомих надто меркантильним, він захоче зблизитися зі сновидцем, переслідуючи корисливу мету.

Наснилося полювати на нього? Наяву спробуєте заволодіти увагою, завоювати довіру людини, негідного вас, однак лише витратите даремно час. Чи не шкодуйте.

Бійтеся хитрих людей

Уві сні бачили, як намагаєтеся зловити мангуста? Сонник вказує: хтось із знайомих водить вас за ніс, цілеспрямовано вдаючи, ніби зацікавлений у ваших справах.

Сновидіння попереджає про необхідність бути насторожі, не довіряючи інформації, отриманої від знайомих, оскільки навіть вони можуть обдурити. Якщо є можливість, відомості краще перевірити ще раз через інші джерела.

Приснився мангуст також застерігає від надмірної довірливості на робочому місці. Особливо це стосується спілкування з підлеглими або товаришами по службі, що стоять врівень з вами на кар’єрних щаблі.

Чи зможете протистояти спокусам

Довелось вбити його уві сні? Сонник повідомляє: чекають викриття, аж до повного розриву зв’язків з кимось.

До чого сниться зловити мангуста і посадити в клітку? Тлумачення сну наступне: сплячий добре розбирається в людях. Він також здатний успішно протистояти різним спокусам.

Деталі сновидіння

Пригадайте і інші подробиці бачення:

 • Він потрапив в пастку — обережніше, вас можуть пограбувати;
 • Ловити звірка — витрачати час на заняття, яке не увінчається успіхом;
 • Вбити — уникнете чужого втручання в свої справи;
 • Бачити мертвим — можете підхопити заразну хворобу.
 • Сонник Міллера: доведеться долати труднощі

  До чого сниться мангуст? Він попереджає: треба бути готовим дати відсіч будь-яким труднощам. Вони можуть виникнути на рівному місці і там, де не очікуєте.

  Попереду невдачі, але ви можете мінімізувати втрати

  Наснилося бачити, ніби мангуст вкусив за руку? Сонник пояснює: чекають невдачі в справах. Поки не варто починати нову справу. Розпочаті підприємства можуть принести багато клопоту.

  Звірятко уві сні вкусив до крові? Це означає: можливі збитки. Але при належній увазі до справ з вашого боку і своєчасному втручанні можна звести збиток до мінімуму.

  Сонник мангуст, до чого сниться мангуст уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: