Сонник мама колишнього хлопця, до чого сниться мама колишнього хлопця уві сні

Мама колишнього хлопця — жінка, мало не стала родичкою — навряд чи зникне з пам’яті навіть через роки. До чого вона сниться і до чого бути готовою — ось, що хвилює дівчат після подібних сюжетних перипетій. Сонники розкриють всі секрети цієї мрії, головне — згадайте всі подробиці, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви обнімаєтеся або ділиться секретом з мамою покинутого бой-френда, то це означає, що дівчинці, яка побачила цей сон, скоріше за все не вистачає свого покинутого коханого, проте зізнатися в цьому навіть самій собі вона не може.

До чого сниться матуся озлоблена і сквернословящего? До тягот і проблем, звичайно ж. Це бачення означає проблеми і плітки, стверджує тлумач.

Мила дама, як символ благополуччя

Наснилася мила тиха мадам, яка представилася мамою колишнього хлопця? Якщо вона вам щось говорила уві сні, пригадайте суть сказаного. Каже, що ви її синові не рівня, але робить це тихо і коректно, то будьте впевнені, що в недалекому майбутньому вам крупно пощастить — відбудеться зустріч з молодим чоловіком, який зуміє вам допомогти в делікатній справі.

А якщо ви бачите уві сні, що мамуля «невдалого» жениха говорить, соромлячись, і просить не залишати її синочка — це ознака того, що у сновідіци ще жевріти надія на те, що вона помириться з хлопцем.

«Гітлер у спідниці», або Бережіть нерви!

Наснилося мамуля колишнього хлопчини схожа на Медузи Горгони — теж зла, як і вона? Чи не хороше пророкування, віщають сонники. Це ознака того, що слід дуже постаратися тримати себе в руках. Хтось буде перевіряти ваше терпіння «на міцність» — не піддавайтеся на провокацію, підказує Місячний сонник.

Коли сниться дівчині мама і бабуся колишнього хлопчини, зло на неї дивляться, то це знак того, що хтось настроює проти вас вашого мілёнка. Папа і бабуся повстали проти вас — не слухайте пліток, вони можуть вас деморалізувати. А ось, якщо сниться дівчині мама, що б’є її, то слід готуватися до проблем на роботі.

Ображена мати — знак натягнутою ситуації

Тлумачення сну, в якому ви бачите, що матуся «старого» бой-френда проходить повз і вдає, що ви не знайомі, позначає внутрішнє напруження сновідіци, підказує Східний сонник.

Наснилася озлоблена на вас мати, тому що ви кинули її сина? Прийшов час, коли потрібно тримати вухо гостро, тому як «теперішня любов колишнього» плете інтриги проти вас, боячись повернення, підказує сонник Нострадамуса.

Інші трактування: Від втрати до прибутку

Хочете знати, до чого ще сниться матуся колишнього? Немає нічого простішого, пророкують сонники:

 • Незнайомка уві сні видає себе за матір колишнього — до появи суперниці;
 • Бачити не відбулася свекруха вмираючої — до провалу;
 • Допомагати матусі не відбувся чоловіка — до конфліктів в особистому житті;
 • Бити кого-то уві сні разом — до агресії з боку оточуючих;
 • Плакати на пару з «матусі» — до сварки з близькими людьми;
 • Танцювати з матусею минулого хлопчини — до додатку грошей.
 • Сонник мама колишнього хлопця, до чого сниться мама колишнього хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: