Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купатися у ванній, до чого сниться купатися у ванній уві сні

Уві сні довелося купатися у ванній? Це ознака переродження, очищення або зародження чогось нового. Але на відміну від купання у відкритих водоймах все описане носитиме відносно незначні зміни. Сонник послідовно розповість, до чого ще сниться цей цілком буденний сюжет.

Замітка Міллера

Сонник Міллера попереджуєте: якщо уві сні трапилося купатися у ванній, то вам уготовані найглибші переживання через коханого і навіть втрата його поваги.

Не забувайте!

До чого сниться, що довелося ніжитися в чистій воді? Сонник обіцяє відмінне здоров’я і благополуччя. Однак радить проявити найближчим часом обережність і ретельно продумувати все вчинки.

Взагалі ж купання в чистій воді пророкує уві сні позбавлення від старих печалей і прикростей, а також необгрунтованих турбот і обридлих спогадів.

Конкретні деталі

Наснилося, що вода у ванній виявилася моторошно брудної? Тлумачення сну зворотне — приготуйтеся до того, що в наступний момент може статися щось погане.

 • У міру гаряча водиця сниться до успіху.
 • Холодна попереджає про терпіння.
 • Мильна з піною не радить вірити обіцянкам.
 • З молоком — до багатства і успіху.
 • З пелюстками — до любовного пригоди.
 • З шампанським — до тріумфу / легковажності.
 • Будьте м’якше!

  До чого сниться, що довелося купатися у ванній з кров’ю? Сонник підозрює, що ви занадто недбалі в стосунках в близькими, ніж наносите їм серйозну душевну біль.

  Іноді ванна, наповнена кров’ю уві сні пророкує раптову кончину. Причому нещастя може статися як з вами, так і з близьким родичем або другом.

  Завагітніє!

  Наснилося, що ви милися голою? Це натяк на швидку вагітність. Вагітній в реалі дамі сонник радить більше відпочивати і проявити граничну обережність.

  Уві сні митися голою на самоті — до прибутку і готовності до починань.

  Купатися у ванній голою також означає, що ви з готовністю і задоволенням вступите в інтим з людиною, який виявиться старше.

  Бережіться!

  До чого сниться, що довелося купатися у ванній в одязі? Наяву почуєте про себе дуже неприємні чутки. Сонник попереджає: згодом виявиться, що їх розпускають близькі знайомі.

  Якщо приснилося, що ви задумали скупатися в одязі, то явно укладіть невигідну угоду, а партнерську угоду принесе чималі збитки.

  У мріях ви вирішили скупатися, але виявили, що у ванній лежить брудна білизна? В реальності відносини з близькими загостряться до межі.

  Чи не базікайте!

  Уві сні ви плавали в величезною ванною з жінкою? Менше базікайте! Сонник впевнений, що всі слова будуть невірно витлумачені і обростуть безглуздими чутками.

  Чоловікові купатися у ванній з жінкою означає, що благовірна буде з радістю наставляти роги, а він залишиться в невіданні.

  Бачити, як жінка купається з жінкою — до скандалу або неблагополучному результату справи.

  Чого ви хочете?

  До чого сниться, як сталося купатися у ванній з чоловіком? У жіночому баченні це знак появи невгамовного шанувальника, який буде домагатися прихильності безглуздим чином.

  Бачити, що ви добровільно опинилися уві сні в одній ванні з чоловіком — до великої кількості залицяльників і кавалерів.

  Якщо молодій людині приснилося, що він пустував в басейні з дівчатами, то сонник підозрює, що це відображення бажання володіти відразу багатьма.

  Знайдете вихід!

  Наснилося, що ви плескалися в теплій водичці з дитиною? Скоро зустрінетеся з другом, якого давненько не бачили, і проведете незабутні години за бесідою.

  Бачити, що ви миєтеся на пару з дитиною — означає, що ви спробуєте виправити допущені раніше помилки.

  Гратися уві сні разом з дитиною, на думку сонника, до несподівано легкому виходу зі складного становища.

  Сонник купатися у ванній, до чого сниться купатися у ванній уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: