Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купатися в басейні, до чого сниться купатися в басейні уві сні

Сонник практично безпомилково пророкує,, до чого сниться купатися в басейні. Найбільш поширені уві сні ситуації несуть цілком певне смислове навантаження.

Що говорить Міллер

В сонник Міллера тлумачення сну в точності відповідає настрою сновидіння під час купання, яке йому наснилося. Те,, до чого сниться купатися в басейні з радістю і задоволенням, означає, що ті ж відчуття відтворять наяву.

Оголена купальщица

Купатися в басейні голою трапляється впевненою в собі сновидицей, яка в реальному житті звикла завойовувати чарівністю серця впливових персон.

Якщо уві сні ви плавали голою, тлумач не сумнівається в вашої чистої совісті і спокої. Найчастіше символ віщує успіх і підтримку оточуючих.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться бачити себе єдиною голою в місці, не призначеному для нудистів. Сюжет означає, що реальна дійсність часом змушує відчувати себе не в своїй тарілці, а коло спілкування явно не сприяє саморозвитку.

Ваші компаньйони

Найчастіше доводиться перебувати не в гордій самоті, а в оточенні знайомих і незнайомих. Тлумачення в сонник багато в чому залежать від того, в якій компанії ви опинилися.

 • Купання з людьми віщує нові зустрічі і підйом по соціальних сходах;
 • Наснилося плавати з людьми протилежної статі? Опинитеся в любовному трикутнику;
 • Коли закоханому довелося бачити себе зі своєю пасією, роман не триватиме довго;
 • Плавання з друзями і подругами обіцяє велику любов;
 • Купатися в басейні з колегами — до завершення розпочатої справи;
 • Якщо компаньйони — рідня, наяву ви впевнені, що життя вдалося.
 • Удвох з чоловіком

  До чого сниться зануритися наодинці з чоловіком, сонник розглядає окремо. Це дуже значимий символ, корисно заздалегідь знати, чому таке наснилося. Бачити, як хлюпається чоловік, трапляється незадовго до його тріумфу в діловій сфері.

  Плавання з чоловіком обіцяє позитивні зміни в сімейному житті, відродження колишньої пристрасті у стосунках. Якщо вода уві сні здавалася непривітною, надлишок емоцій може втомити.

  Друзі Ихтиандра

  Уві сні вашими компаньйонами можуть виявитися мешканці глибин. Якщо приснилося плескатися з рибами, сонник обіцяє круговорот захоплюючих подій і нових знайомств.

  Купання з дельфіном віщує вельми своєчасну підтримку, причому отримаєте її від людини, увагу якого вам далеко не байдуже.

  Чого бояться нирці

  Іноді уві сні доводиться викупатися не тільки на поверхні, але і під водою. Коли сновидец раптово втрачає здатність плавати, в реальності йому слід остерігатися привабливих пропозицій, — попереджає сонник.

  Утруднене пересування по плавальної доріжці символізує незадоволеність і розчарування дійсністю. Бачити з-під води, що робиться на поверхні, доводиться тим, хто потребує допомоги.

  Тлумачачи,, до чого сниться скупатися під водою, сонник закликає до обачності. Тільки розсудливість допоможе отримати вигоду з слизькій ситуації.

  У вир з головою

  Водні процедури уві сні можуть бути затьмарені всякими несподіванками. Наприклад, купатися в басейні висохлому не тільки проблематично, але і є недобрим знаком. Те, що вам приснилося, свідчить про духовне спустошення.

  Якщо довелося купатися в брудній басейні, належить подолати чимало перешкод і зіткнутися з сумними несподіванками. Якщо уві сні попало сьорбнути каламутної рідини, плани порушить хвороба.

  Прохолодний водойма сонник трактує як сприятливий символ. Наяву сплячому вдасться виправити стан справ, яке його не влаштовує.

  Сонник купатися в басейні, до чого сниться купатися в басейні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: