Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крісло, до чого сниться крісло уві сні

Сонник пояснює приснилося крісло як символ сприятливих для сплячого обставин: стійке положення, кар’єрний ріст, багатство. Однак є також інше тлумачення: погіршення самопочуття, неприємності. Зрозуміти,, до чого сниться такий знак, допоможуть інші деталі, побачені уві сні: чи було це просте крісло, або інвалідне, гінекологічне?

Що обіцяє бачення?

Бачити уві сні гарне м’яке крісло — незабаром настане щасливий час. Попереду відпочинок, спокій, умиротворення. Самому сидіти в ньому — по сонником, прекрасний знак, який говорить про міцних позиціях сновидіння, яким ніщо не загрожує.

До чого сниться чоловікові побачити близьку жінку (дружину, матір, кохану) відпочиває в гойдалці? Сновидінню чекають найприємніші задоволення, радості.

Приснилося крісло-качалка може також попереджати: людина не отримує від свого становища тих вигод, які воно надає. Сонник вказує: треба виправити упущення, оскільки такий статус не так надійний, як людина звикла думати.

Відпочивати уві сні в цьому дуже зручному предмет м’яких меблів — створите у себе затишок, комфорт саме так, як задумали.

Старе, діряве, зламане — положенню сновидіння щось загрожує, слід бути обережніше. Наснилося, ніби купили нове? Наяву теж придбаєте щось новеньке.

Здоров’я

До чого сниться крісло на коліщатках, каталка? Бачення попереджає про погіршення здоров’я, неприємних передчуттях про це. Однак сонник вказує: завдяки успішним своєчасним діям хороших лікарів такі передчуття виявляться помилковими.

Бачити уві сні знайомого на інвалідному кріслі — у нього виникнуть серйозні проблеми зі здоров’ям: важка хвороба, операція, тривалий стан нездоров’я. Самому сидіти в інвалідному кріслі — очікує тривала хвороба або навіть інвалідність. Сонник попереджає: треба поберегти себе, уникати ризикованих вчинків, що можуть призвести травмами.

Гінекологічне крісло, побачене уві сні, застерігає про можливі ускладнення з жіночим здоров’ям. Треба невідкладно відвідати лікаря, щоб вчасно їх виявити і попередити.

Якщо жінці наснилося, ніби вона лежить на гінекологічному кріслі — чекають проблеми, пов’язані з вагітністю. Можливо, труднощі із зачаттям, лікування від безпліддя або навпаки, небажана вагітність і аборт.

Кар’єра, достаток

Офісне крісло уві сні, просто бачили його або сиділи, означає: у вас міцна репутація, стійке положення на роботі. Потіснити вас без вашого бажання не зможе ніхто.

До чого сниться сидіти в старовинному кріслі? Попереду зростання по службовій драбині, здатний викликати заздрість. Якщо ж воно пустувало — сплячий відмовиться від своїх планів для досягнення успішної кар’єри.

Коли уві сні у вас було розкішне крісло — значить, знайдете багатство. Сонник радить: важливо правильно ним розпорядитися, примножити, щоб забезпечити собі і дітям міцний життєвий фундамент.

Відносини

Наснилося качалка означає: сновидец оточений дружнім участю. При будь-яких обставинах він спокійний, упевнений. Однак, якщо вона уві сні пустувала — ознака несприятливий. Людини очікує самотність або якась втрата.

М’яке — віщує сплячому сильний захист. Сонник підкреслює: завдяки покровителю з’явиться можливість здійснити складний проект, закінчити вже почату справу або захистити свою власність від зазіхань.

До чого сниться пропонувати його комусь? Це означає розгадати підступні задуми ворогів, випередити їх, позбавивши можливості вам нашкодити.

Старе, зламане — можливий сімейний розлад. Сонник рекомендує: намагайтеся уникати сварок, згладжувати конфліктні ситуації, адже гармонійні сімейні стосунки створюють не тільки гарний настрій, але також прагнення і готовність до нових звершень, успіхів на будь-якому терені.

Сонник крісло, до чого сниться крісло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: