Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крапельниця, до чого сниться крапельниця уві сні

З крапельницею не з чуток знайомі багато людей, хоча б раз протягом життя опинилися в лікарні. Це пристосування завжди асоціюється з болем, лікарняними стінами і будь-яким недугою. Уві сні подібне можна побачити в тому випадку, якщо наяву ви мучитеся від фізичних або душевних мук. Сонник пророкує швидке позбавлення від страждань. Аби краще зрозуміти,, до чого сниться такий сюжет, слід при пошуку тлумачення враховувати всі сновидіння цілком, а не тільки ту частину, в якій були присутні пристрій по внутрішньовенного введення лікарських розчинів.

Чи зміниться особисте життя

Бачити уві сні незаміжньою представниці прекрасної статі крапельницю в руці — хороший знак. Жіночий сонник переконаний, що в найближчі кілька тижнів вона зустріне на своєму життєвому шляху майбутнього чоловіка. Якщо стирчить в руці крапельниця завдавала хворобливі відчуття, то шлюбний союз буде затьмарений сварками і проблемами.

Якщо в руці ви не відчували ніякого дискомфорту, і в цілому переживали прилив сил, то майбутня зустріч тільки поліпшить ваше життя. Новий союз дозволить відчути себе неймовірно щасливою, окриленої. Якщо присниться подібне, сміливо йдіть назустріч новим взаєминам. Будьте впевнені, попереду тільки безмежна радість і ейфорія.

Остерігайтеся пасток

Бачити уві сні, як медперсонал лікарні ставить вам в вену крапельницю — до підступів ворогів. Універсальний сонник попереджає, що недоброзичливці мають наміри відчутно погіршити стан ваших справ. Наснилося подібне сновидіння? Тримайте «вухо гостро»!

Бачити в нічних мареннях, що ви насильно опинилися в лікарні і люди в білих халатах намагаються ставити крапельницю в вену — до краху поточних планів. Є і ще одне пояснення,, до чого сниться ця неприємна історія. Сонник Мандрівника передбачає, що деякий час невдачі стануть переслідувати «по п’ятах».

Пророцтва з сонника Міллера

Якщо уві сні колишній чоловік поводився буйно, то в реальності він не може відпустити вас і забути про спільно прожиті роки. Якщо приснилося, що саме ви ставите йому укол в вену з кров’ю, це означає, що самі не хочете забувати про розпаду союзі. Сонник Міллера радить не зволікати час і не мучити один одного невизначеністю, а прийняти рішення про возз’єднання або остаточному розставанні.

Даний тлумач роз’яснює також,, до чого сниться сон, в якому колишній чоловік під крапельницею лежить без свідомості. Це означає, що в реальному житті ви більше ніколи не будите разом. Якщо присниться таке, то ніякі спроби повернути взаємини не принесуть бажаного результату.

Інші передбачення

Тлумачень сну, в якому була присутня крапельниця, безліч. Ось лише деякі з описів,, до чого сниться крапельниця:

 • Робити укол крапельниці з власної дитини — до спроби наяву надати на нього вплив.
 • Вливати внутрішньовенно розчин з кров’ю родичу — до налагодження зіпсованого раннє спілкування.
 • Виймати уві сні з кисті крапельницю з кров’ю — піти на поступки в значній справі.
 • Відмовлятися від процедури і гірко плакати — до депресії.
 • Сонник крапельниця, до чого сниться крапельниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: