Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кігті, до чого сниться кігті уві сні

Образи, невиправдану агресію і гнів — ось, що обіцяють приснилися кігті, на думку більшості сонників. Хоча деякі з віщунів, що розшифровують,, до чого сниться подібне, все ж запевняють, що є і позитивна сторона такого сюжету. Якщо, наприклад, уві сні ви відчуваєте, як нігтики впиваються вам в голову, то це символ гостроти розуму і винахідливості.

Сонник Міллера

Міллер рекомендує з побоюванням ставитися до сновидінь, в яких ви бачите кігті. Так, наприклад, якщо наснилося, що вас подряпав кіт, то це ознака образи, завданої вам публічно.

Що обіцяє сюжет, в якому ви потрапили в лапи до дикого звіра? Вас чекає безвихідне становище в плані фінансів, з’являться борги і прострочення.

Котячі «нігтики» як символ труднощів

Наснилися котячі кігтики? Тлумачення того,, до чого сниться ця мрія, є в багатьох сонниках. Так, згідно з Східним сонником, бачити уві сні, як кішка вчепилася в вас — сигнал про те, що недруги готують проти вас щось погане.

А сонник пастора Лоффа стверджує, що якщо уві сні в вас вчепилася кішка, то це означає неприємного людини, який «причепиться» до вас, немов реп’ях.

Відчувати біль від кігтів кішки, яка вчепилася в вас — ознака хворобливого сприйняття будь-якої критики, спрямованої проти вас.

У що вп’ялися кігтики

Важливим фактом в тлумаченні того, до чого сняться кігті, є і те, у що саме вони вп’ялися. Порівняйте:

 • В обличчя — вас оклевещут;
 • В голову — придумаєте, як вирішити проблему;
 • В ногу — не варто вирушати в дорогу;
 • В руку — остерігся давати «на лапу», пошкодуєте;
 • В попу — ви «влипає» в неприємності через свого впертого характеру.
 • «Нігті» дикого звіра: Від сексуального голоду та покровительства

  Вас спантеличило сновидіння, в якому ви бачите кігті ведмедя? Як трактує сонник Медеї, це означає, що ви вступите в боротьбу з ворогом, у багато разів перевершує вас за силою.

  За сонником Фрейда, який наснився кіготь ведмедя висить у вас на шиї, означає бажання підкорятися в ліжку. А якщо ведмідь уві сні присутній і сам, то це ознака сексуального голоду.

  Ви злякалися уві сні, побачивши лапу тигра з оголеними кігтями? В реальності не варто боятися таких мрій, тому як вони обіцяють підтримку і захист впливової людини.

  «Хижий манікюр» — знак врегулювання суперечок

  До чого сниться сюжет, в якому ви змушені стригти кошеняті кігті? Все залежить від того, кошеня якого звіра перед вами.

  Так, наприклад, стригти кошеняті лева кігтики — знак того, що ви об’єднаєте свої зусилля з людиною, що володіє великим впливом і авторитетом ніж ви, і цим зумієте вирішити свої проблеми з фінансами.

  А якщо ви остригали лапки домашньої кішечки, то вам варто звернути увагу на підтримку тим, в чиїх здібностях ви сумніваєтеся. Вони, до вашого подив, дуже легко позбавлять вас від труднощів.

  Обрізати кігті дорослому хижакові уві сні довелося? Ви зумієте довести свою компетентність, піднявши тим самим собі авторитет.

  «Окогтіться», або Готуйтеся до бою!

  Спантеличить тлумачення сну, що розкриває,, до чого сниться кіготь тварини, що росте на людській руці. Пригадайте, радять сонники, якщо наснилося, що це ваша рука, то сміливо приступайте до реалізації свого амбіційного плану. Такий образ символізує здатність протистояти труднощам.

  Маленький звірок з кігтистими лапками подряпав вас уві сні і ви помітили, що ваші нігті перетворилися в кігті? Дуже скоро ви досягнете такого положення, що вороги побояться мати з вами справу. Причому, допоможе вам в цьому суща дрібниця.

  Сонник кігті, до чого сниться кігті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: