Сонник кіготь, до чого сниться кіготь уві сні

Якщо вам наснився кіготь звіра, то це говорить про те, що у вас в душі є образа чи навіть злість на кого-то, віщають тлумачі сновидінь. Однак не всі сонники так думають. Багато з них переконані, що бачити уві сні коготок — знак ділової хватки і винахідливості сновидіння. Щоб отримати найбільш правильне пояснення того,, до чого сниться подібний образ, згадайте всі подробиці сюжету.

Кошкін «ніготь»: Від пліток до занудства

Якщо уві сні ви бачите котячий кіготь, впившийся вам в тіло, то, за версією Східного сонника, це означає плітки і лихослів’я, спрямовані проти вас.

А ось сонник пастора Д. Лоффа «вважає», що якщо вам приснилося, як вам в шкіру встромляє котячий коготок, який, начебто, не завдає особливої ​​болю, але і відчуття комфорту теж не дарує, то таке бачення може означати знайомство з « приставучими »і страшенно нудним людиною.

Кіготь хижака як символ великих проблем

До чого сниться кіготь хижака? Сонники, перш ніж давати відповідь на це питання, пропонують визначитися з тим, що за тварина вступало з вами в контакт за допомогою кігтя.

Якщо вам приснилася величезна пазуриста лапа ведмедя, занесена уві сні над вами, то в реальності вам варто остерігатися гнівити впливового супротивника. Затіє з ним ворожнечу — проблем не оберете, попереджає Циганський провісник. А ось згідно з Фрейдом, кіготь ведмедя — ознака сильного сексуального голоду сновидіння.

Велика дика «кішка» показала уві сні вам свої кігтики? Ви чимось прогнівити партнера по шлюбу. Це виллється в великий сімейний скандал, який надовго розтягнеться в часі.

Пташині кігті, або Ваша чіпкість гідна поваги

Тлумачення сну, в якому ви відчували неприємні відчуття від того, що птах вп’ялася вам в руку своїми пазуристими лапами, має скоріше позитивне значення, ніж негативний. Тлумач Медеї запевняє, що подібне бачення символізує вашу хваткость і цілеспрямованість. Якщо ви щось задумали — ви обов’язково доведете це до кінця.

До чого сниться, що ви обрізаєте кігті яструба? Будьте готові до нелегкій сутичці за «тепле місце», підказує Китайський сонник.

Що він собою представляв

Якщо уві сні ви бачили кіготь, то спробуйте воскресити в пам’яті, у вигляді чого він постав перед вами, радять сонники. А вони в свою чергу пояснять вам,, до чого сниться кожне з «виробів». Отже, це був:

 • Кулон — вам нема чого побоюватися, ви під надійною опікою;
 • Мундштук — перешкоди вас не лякають, а підбурюють;
 • Запальничка — вам варто навчитися стримувати свої емоції;
 • Шпилька для волосся — хтось спробує маніпулювати вами — не дозволяйте;
 • Ніж — ви схильні до ризику і авантюр.
 • Пророцтва Густава Міллера

  Сонник Міллера негативно трактує будь-бачення, «центральним образом» якого є кігті. Уві сні вас до крові подряпала кішка? Вас прилюдно образять або принизять, віщає тлумач.

  Приснився кошмар, в якому вас дряпає лев або тигр? Настає дуже непростий час, пов’язане з фінансовою стороною життя. У вас виникнуть борги, прострочення по кредитах, великі розтрати і втрати.

  Сонник кіготь, до чого сниться кіготь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: