Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кобра, до чого сниться кобра уві сні

Уві сні кобра символізує зло, для подолання якого знадобиться мудрість і витримка. Сонник в подробицях пояснить, до чого ще сниться це плазун.

Розшифровка за кольором

Якщо наснилася зовсім чорна кобра, то з боку якоїсь дами слід очікувати удару в спину.

Якщо уві сні чорна змія сичить, то доля приготувала дуже підступний сюрприз. Сонник пропонує інше трактування по вигляду і кольору?

 • Біла — до таємних і часом небезпечним знань.
 • Червона — до безсовісною суперниці.
 • Зелена — до грошей, які буквально впадуть з неба.
 • Жовта — до дивної удачі.
 • Золота — до небезпеки, що виходить із минулого.
 • Коричнева — до відповідальної і складної роботи.
 • Королевська — до вечері в шикарному ресторані.
 • Єгипетська — до обману і заздрості.
 • Якщо ж брати до уваги езотеричне тлумачення сну, то чорна змійка уособлює духовність і особисті риси характеру.

  Довіряй але перевіряй!

  До чого сниться отруйна кобра? Сонник вважає, що ви зміните думку про знайому людину в кращу сторону, і він допоможе вам розбагатіти.

  Приснилася маленька змеючки? Гості, яких ви зустрінете дуже дружелюбно, будуть розпускати невтішні чутки за спиною.

  Якщо трапилося бачити кобру з капюшоном, то трапиться нагода розкрити таємну змову.

  Кінець проблемам!

  Сонник вважає, що відповзає гадюка уві сні символізує кінець періоду неприємностей.

  Добра практично ручна змія є символом мудрості, яку ви сумете проявити в якомусь справі.

  Наснилася нереально величезна змеюка? Вам належить дізнатися таємницю, пов’язану зі змістом буття.

  Будете начальником!

  До чого сниться відразу багато гадюк, які ведуть себе спокійно і не заподіюють шкоди? Сонник вважає, що вас чекає підвищення на посаді і керівництво великим колективом.

  Наснилося, що кобра плавала і пірнала в воді? Сонник радить готуватися до переїзду і просуванню по кар’єрних сходах. Якщо довелося бачити зміюку, у якій було три голови, то ви ризикуєте стати жертвою жахливого змови.

  Якщо уві сні змія з’явилася в будинку, то ви несподівано придбали заклятого ворога. Поведінка плазуна допоможе з’ясувати наміри недоброзичливця.

  Народиться синок!

  До чого сниться кобра жінці? Це попередження про те, що її коханий може захопитися іншою дівчиною і навіть піти.

  До чого сниться кобра жінці ще? Сонник стверджує, якщо вона загіпнотизувала, то якесь впливова особа має над вами владу.

  Якщо змеюка сниться чоловікові, то у нього є ворог жіночої статі. Наснилося, що змія обвила власну дружину? Готуйтеся до народження спадкоємця.

  Боріться!

  Що означає коли кобра нападає уві сні? Сонник вважає, що наяву вам належить боротися за своє щастя і гідність.

  Якщо гад нападає, але кам’яніє на очах у безглуздій позі, то всі неприємності пройдуть стороною, якщо ви не будете акцентувати на них особливої ​​уваги.

  Наснилося, що атакують відразу дві кобри? Доведеться зійтися в грізному конфлікті відразу з двома недругами.

  Негативний символ

  До чого ще сниться нападаюча кобра? Вона символізує звинувачення і наклеп. Якщо уві сні на вас напала змеюка, то в реалі доведеться пережити період великих поневірянь і лих.

  Якщо довелося бачити, як величезна змеюка з’їла людини, то сонник впевнений, що вас чекає нереальне потрясіння.

  Наснилося, що вас атакувала кобра і почала душити? Майбутнє подружжя обмежить свободу і доставить чимало розчарувань.

  Проявіть пильність!

  Якщо уві сні кобра хоче вкусити, то незабаром ви почуєте малоприємні вісті. Спостерігати, як плазун намагається вкусити — до хворобливого і дуже серйозного конфлікту.

  Бачити, як змія хоче вкусити інших персонажів означає, що ви довіряєте приятелю, який тільки й чекає моменту, щоб вас підставити.

  До чого сниться, що кобра кусає? Сонник вважає, що ви скривдите одного. Якщо вас кусає плазун, то ви постраждаєте від брудних чуток.

  Багатство або вагітність?

  Пам’ятайте, що зміїний укус може наснитися до вагітності, сварки і неприємностей, страждань і негативному впливу. Крім того зміїний укус передрікає раптове багатство.

  Тому важливо згадати, куди ви були ужалені. Якщо уві сні кобра вкусила за руку, то вам уготована серйозна хвороба чи розчарування в найближчому товариша.

  Якщо вона вкусила за ногу, то скоро вам доведеться кинути всі справи через телефонного дзвінка. Якщо ж стався укус без отрути, то сонник обіцяє романтичне побачення.

  Відмовтеся від зайвого!

  Уві сні довелося вбити кобру? На думку сонника це означає, що ви зумієте позбутися ворога буквально малою кров’ю.

  Вбити гадину в мріях також означає, що в реальному світі ви дасте хороший урок аморальному типу або ж впораєтеся з внутрішнім розладом.

  Більш того, якщо в ночі вам трапилося самому перетворитися в кобру, то ви знайдете сили, щоб відмовитися від непотрібних звичок, справ, відносин.

  За Міллеру

  В тлумачі Міллера зазначено, що вбивати уві сні змійку буквально означає, що ви готові йти до мети напролом.

  Зберігайте тверезість!

  До чого сниться бачення, в якому вдалося зловити кобру і не постраждати при цьому? Сонник вважає, що вам доведеться серйозно поклопотатися.

  Якщо ж уві сні довелося грати з злющий гадом, то в реалі ви знайдете вихід з складного положення, тільки якщо будете використовувати тверезий розум і холоднокровність.

  Сонник кобра, до чого сниться кобра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: