Сонник каша рисова, до чого сниться каша рисова уві сні

Каша символізує добробут і сите життя, а приснився рис пророкує отримання прибутку і зростання особистого добробуту. Знаючи це, неважко здогадатися,, до чого сниться рисова каша. І все ж сонники рекомендують не нехтувати дрібними деталями мрії, і звертати увагу, не пригоріла чи кашка уві сні. Адже буває так, що, втративши дрібниця, людина отримує неправдиве тлумачення сну.

Що підказує Міллер

Тим, кому приснилася каша рисова, в’язка і щедро заправлена ​​маслом, сонник Міллера рекомендує приборкати гординю і відправитися з проханням до людини, що володіє владою, щоб він допоміг вирішити питання, що тягнуться з минулого.

А якщо ви бачите уві сні молочну кашку з рису, то це ознака перевтоми сновидіння, як фізичного, так і морального, віщає сонник.

«Складна» кашка: Від бідності до пошани

Якщо ви в курсі, що каша рисова — це символ достатку, то вам буде цікаво дізнатися,, до чого сниться блюдо, яке представляє собою зварену суміш злаків, основним інгредієнтом якого є рисова крупа. Отже, ось, що пророкує «сусід рису по каструлі»:

 • Гречка — за успіх ви повинні будете подякувати одного;
 • Горох — ознака втоми від роботи;
 • Манка — ви затіє складно здійсненне справу;
 • Перловка — бідність і багатство будуть змінювати один одного;
 • Овес — у вас будуть і гроші, і здоров’я, і ​​шана;
 • Пшоно — хочете сито жити — доведеться потрудитися.
 • Плов, як символ прибутку і фінансової незалежності

  Якщо ви бачите, що їсте рисову кашу з м’ясом і овочами, то це означає, що в реальності все буде виходити саме так, як ви і планували, радує поясненням Східний сонник. Є уві сні плов без м’яса — символ затримки отримання прибутку через власні невгамовних амбіцій і емоцій. Будьте простіше, і побачите, справи налагодяться.

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій вам трапилося є плов із загального котла з іншими: якщо уві сні страви вистачило на всіх, то це бачення означає відсутність причин для переживань; гірше, якщо вам не вистачило їжі, щоб насититися — це ознака труднощів в бізнесі.

  Солодке страва — знак радості та гарного настрою

  Своє пояснення,, до чого сниться молочна рисова каша пропонує сонник Цвєткова. Вам приснилося, що ви варите кашку для сім’ї — сімейне щастя і затишок не покинуть ваш будинок. А ось, варити молочну страву з рису виключно для себе — знак невпевненості у власних силах.

  Чоловікові уві сні довелося варити кашку з молоком і сухофруктами? Такі мрії говорять про різнобічних здібності та навики сновидіння, пояснює Місячний сонник. Каша з молоком була пересолена уві сні? Ви занадто розслаблено ставитеся до своїх обов’язків.

  І все ж пригоріла, або Не варто втрачати пильності!

  Якщо вам приснилося, що, незважаючи на старання, рисова каша пригоріла або втекла, то дуже уважно перевіряйте, як йдуть ваші справи. Горілі злаки обіцяють зрада і брехня, повчає тлумач пастора Лоффа.

  Бачите, що ви викинули зіпсоване блюдо — зумієте «вирахувати» ворога раніше, ніж він встигне нанести вам серйозної шкоди, провіщає Весняний сонник.

  Сонник каша рисова, до чого сниться каша рисова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: