Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник іриси, до чого сниться іриси уві сні

До чого сняться іриси? Сонник дає кілька різних тлумачень. Так, вони можуть уособлювати прагнення сновидіння зайнятися творчістю, нові знайомства, приємне і пізнавальне спілкування. Але іноді бачення уві сні застерігає від негативних емоцій, надмірної зацикленості на якійсь проблемі.

Треба подолати свою байдужість

Наснилися ці квіти? Сновидіння символізує безпричинну смуток. Не піддавайтеся негативним емоціям, адже хорошого в житті більше.

Побачити квіти ірисів уві сні ростуть на клумбі — незабаром отримаєте звістку, послання.

Сонник також інтерпретує ці квіти як уособлення байдужості до подій, зосередженості на власних думках. Сновидець надто зациклена на якійсь проблемі, але потрібно виходити з цього стану.

Нові знайомства, приховані таланти

До чого сниться поле ірисів? Тлумачення сну наступне: попереду спілкування з прекрасним. Якщо ж той, хто лежить має якісь таланти — його чекають заняття мистецтвом.

Наснилося, ніби вам дарують букет з них? Вас чекають знайомства, приємне спілкування з цікавими співрозмовниками.

Бачити букет жовтих ірисів уві сні означає: треба буде відвідування театру, виставки. Сновидіння також обіцяє: сплячий відкриє в собі таланти, про які не підозрював.

Перестаньте витрачати час даремно

Сині іриси сигналізують: сновидец занадто багато часу витрачає даремно. Через такого безтурботного ставлення до свого майбутнього і неробства він може упустити хороші можливості.

Побачили сині квіточки уві сні? Сонник попереджає: потрібно поставити перед собою мету, до якої будете рухатися, знайти свій внутрішній стрижень. Інакше згодом прийде жаль про витрачені даремно роках.

Багатообіцяюча зустріч

До чого сниться отримувати їх в подарунок? У ваше життя увійде цікава людина протилежної статі. Він може стати хорошим другом або навіть супутником життя. Налаштуйтеся на позитивні емоції, випромінює дружелюбність — тоді і навколишні стануть дарувати відповідь позитив, а нові знайомі виявляться дуже приємними.

Заміжній жінці наснилося, ніби іриси їй підніс незнайомець? Сонник підказує: її буде переслідувати шанувальник. Потрібно проявити твердість, щоб не піддатися спокусі, оскільки через роман на стороні може зруйнуватися сім’я.

Що робили з ірисами?

Пригадайте, що робили з ними:

 • Милувалися жовтими — духовне начало, піднесеність;
 • Бачили сині — треба перестати плисти за течією, стати господарем власного життя;
 • Дивилися на іриси незвичайного забарвлення — з’являться цікаві ідеї для творчості;
 • Зірвали такий квіточку — попереду щасливе кохання;
 • Коханий подарував увядающие — сварки, скандали з ним.
 • Сонник Міллера: зустріч після розлуки

  Наснилися іриси? Після довгої розлуки з другом або родичем незабаром належить радісна зустріч.

  Ваша щедрість допоможе завоювати симпатії оточуючих

  Бачити іриси уві сні часто означає: той, хто лежить буде дуже щедрий, що дозволить завоювати симпатію і прихильність оточуючих.

  До чого сниться зрізати їх? Сонник стверджує: зможете скористатися щедрістю і хорошим ставленням дуже впливової особи.

  Сонник іриси, до чого сниться іриси уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: