Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ігуана, до чого сниться ігуана уві сні

Ігуана — це велика ящірка, що віддалено нагадує міфічного дракона. І саме тому, що в одному образі об’єднується і нешкідлива тварина, і злий казковий персонаж, трактувати,, до чого сниться це істота, можна по-різному. Згадайте основні моменти того, що ви бачили уві сні, і сонники підкажуть, чого чекати від долі.

Ігуана уві сні по Міллеру

Сонник Міллера негативно налаштований щодо цих рептилій, вважаючи, що наснилося ігуана віщує нападки ворогів і лихослів’я конкурентів.

Жінка бачить уві сні, що її вкусила ігуана? Це ознака прийдешніх сліз і розчарувань в людях. А якщо чоловікові приснилося, що його вкусила велика ящірка, то він повинен бути готовий до того, що за удачу і безбідне існування потрібно буде боротися.

Злюка-рептилія як символ страху і недовіри

В продовження теми злих ігуан, варто дізнатися думку інших тлумачів, як вони трактують сюжети, де ігуана атакує і кусає сплячого.

Східний сонник, пояснюючи,, до чого сниться укус «міні-дракона», ототожнює це бачення з озлобленістю сновидіння через недовіру, яке він відчуває до оточуючих його людей.

Тлумачення сну, пропоноване Фрейдом, має інше значення: якщо уві сні вас кусає ігуана, значить, в реальності ви зіткнетеся зі зрадою коханого. А якщо укусив рептилія була ще й без хвоста, то остерігайтеся розриву відносин.

Відбиватися від розлюченого ящірки — знак неусвідомленого страху, що змушує вас цуратися людей і відмовлятися від нових знайомств і пропозицій дружби, підказує сонник Д. Лоффа.

Жива іграшка — ознака раптової удачі

До чого сниться ігуана, гріється на гарячому камені або під сонцем? Це радісний вісник, стверджують сонники, пророчащая успіх і везіння, причому в таких масштабах, на які ви навіть не розраховували. І зауважте, що більший ящірка, тим більше вам пощастить.

Бачити уві сні, як ви граєте з ручним дракончиком — ознака вдалого збігу обставин, радує сонник Нострадамуса. А якщо наснилося, що ви годуєте її, то можете чекати додаткового прибутку, причому, досить у великих розмірах.

Екзотичну страву — вісник боротьби

Що означає мрія, в якій ви обробляє вбиту ігуану, збираючись приготувати з неї якусь страву, підкаже Китайський сонник: ви налаштовані на рішучу боротьбу за свої інтереси, і підготувалися до сутички з суперником дуже серйозно.

Згідно тлумачу сновидінь Білого Мага, ігуана уві сні уособлює зло і насильство, і їсти страву з неї означає перемогу над цим злом. Причому, зауважте, це не обов’язково буде зовнішнє зло, цілком ймовірно, ви будете боротися з «внутрішніми демонами», тобто долати свої комплекси і погані звички.

Який «дракончик» вам зустрівся

Залежно від того, яка саме ігуана вам приснилася, можуть змінюватися і тлумачення того, до чого вона сниться. Порівняйте:

 • Зелена деревна — обіцяє контакт з однодумцями або спілкування з друзями;
 • Сіра піщана — пророкує деякі труднощі, які можуть виникнути в ході роботи;
 • Блакитна морська — прийшов час розслабитися і віддатися на милість нагоди;
 • Райдужна сухопутна — вас чекає феєрверк емоцій і море яскравих відчуттів.
 • Сонник ігуана, до чого сниться ігуана уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: