Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник інше місто, до чого сниться інше місто уві сні

Відвідати уві сні інше місто — вісник швидких змін, які будуть, скоріше за все, раптовими і незапланованими. Однак це зовсім не означає, що життя стане гірше, заспокоюють сонники. Цілком ймовірно, що відкрилися перспективи будуть вам до душі. Хоча, звичайно ж, розчарувань теж не уникнути. Одним словом, щоб не «блукать» в тлумаченнях того,, до чого сниться подібний сюжет, буде правильним згадати всі подробиці мрії.

Порівняйте з Міллером

Вам доведеться змінити рід своєї діяльності, якщо уві сні ви бачите, що опинилися в чужому місті. Причому, тлумачення сну, що надається сонником Міллера, означає ще й те, що обставини, які змусять вас все змінити, будуть сумними.

До чого сниться летіти в інше місто на літаку? Сновидіння видає в вас сноба, тому як означає воно спрагу здобуття визнання і слави.

Переїзд в інше місто: Від печалі до радості

Якщо вам приснилося, що ви змушені переїхати жити в інше місто, то варто уточнити, куди саме ви зробили переїзд.

Так, наприклад, за сонником Медеї переїхати уві сні в містечко, де ви провели дитинство — символ того, що ви не готові розлучитися з минулим. Воно вас переслідує і не відпускає, змушуючи тужити і жити «з оглядкою».

А ось, Фрейд в своєму сонник дає таке роз’яснення,, до чого сниться переїзд в незнайомий мегаполіс: ви шукайте інтимному зв’язку «на стороні». Якщо бачите уві сні, що вам подобається місцевий колорит і атмосфера, то вас чекає любовну пригоду. А якщо вам стало страшно або просто не хочеться туди переїжджати, то не варто випробовувати Долю.

Робоча поїздка — ознака стабільності

За сонником пастора Лоффа приснився поїздка в інше місто у відрядження обіцяє успіх в кар’єрі і стабільний приріст добробуту, за умови, що виїхати туди було вашим особистим рішенням.

Якщо виїхати у відрядження вас змусили, то будьте готові, що для досягнення стабільних показників вам доведеться потрудитися. Від’їзд був спровокований скандалом? Зіткнетеся зі злістю і агресією.

Ще дещо: наснилося, що поїздка до нового місця роботи пройшла в автобусі — вас цілком влаштують запропоновані умови. А ось, полетіти туди на літаку — знак надмірних запитів, вказує Місячний сонник.

Подорож, як символ тяги до новизни

Дуже багато трактувань має приснився сюжет, в якому ви їдете в інше місто з метою подорожі. Для початку згадайте, містечко, куди ви приїхали уві сні, був знайомий чи ні.

Знайомий міський пейзаж, приснився, уособлює внутрішній спокій сновидіння, розкутість і гармонію. До чого сниться, приїхати в чужу країну і заблукати? До неприємностей через власну цікавість.

Їхати в сні по незнайомих вулицях, обійнятим туманом — ознака того, що ви не знаєте, чого хочете. Поїхати на екскурсію в один містечко, а приїхати зовсім в інший, та ще й бачити, що це нічний час — сигнал про те, що вас чекає таємна зустріч або побачення, віщають сонники.

Випадковий візит

Якщо уві сні вам випала можливість відвідати інше місто, опинившись там абсолютно випадково, проїздом, то пригадайте, як він виглядав, рекомендують сонники. Ось, наприклад, до чого сниться:

 • Величезний діловий мегаполіс — вашої бізнес-хватці можна тільки позаздрити;
 • Маленький мальовничий містечка — прийшов час відпочинку, витратьте його з користю для себе;
 • Провінційний робітниче селище — робота — ось, що буде заповнювати ваші дні;
 • Місто-мільйонник з розважальними центрами і магазинами — до суєти і втоми;
 • Студмістечко — до безтурботному проведення часу;
 • Поселення, що не змінилося з часів середньовіччя — вас чекають захоплюючі події.
 • Сонник інше місто, до чого сниться інше місто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: