Сонник читати, до чого сниться читати уві сні

Читання уві сні — символ прогресу і нових знань. Поставивши собі за питанням,, до чого сниться читати, обов’язково пригадаєте: вміст і вид прочитаного тексту. Сонник, приснилося дію пов’язує з можливістю здобути перемогу в задуманому справі.

Сонник Міллера: тлумачення сну про читання

Психолог Міллер пояснює це дія перемогою над негараздами. Так, читати самому уві сні, підказує про ймовірність успішно виконати доручення, яке ви вважали нездійсненним. Наснилося, що намагаєтеся розібрати почерк, розшифровуючи слова, які сприймаються як нескладний текст або зовсім не вмієте читати, значить, в реальній дійсності, доведеться пережити занепокоєння або розчарування. Бачити, що читаєте лекцію або написаний вами текст, говорить про те, що ваші плани занадто посередні і занудні.

Прочитати смс уві сні — до известиям наяву

Сучасний суміщений сонник досить докладно тлумачить,, до чого сниться читати смс. Так, отримати повідомлення від колишнього хлопця — до зіткнення з персонажем в реальній дійсності або до можливості дізнатися цікаві новини про нього. Наснилося смс від коханої людини з зізнаннями в коханні, обіцяє вірність і щирість обранця. Перечитувати повідомлення від свого імені з зізнаннями в коханні, але не зважитися відправити — до марного праці.

Біблійні мотиви — безтурботність або зміни?

До чого сниться читати Біблію, можна дізнатися в Сонник від А до Я. приснився дію символізує безтурботне існування сплячої людини, відсутність сумнівів і хвилювань. Ймовірно, сновидіння вказує на виникнення ситуації, в якій доведеться проявити чесність і благородство. Наснилося, що читали Біблію, але не розуміли сенсу написаного, значить, пора задуматися про сенс життя. Нерідко такий образ підказує про кардинальні зміни і несподівані події.

Чути, як уві сні священик читає вголос псалми, віщує Великим сімейним сонником біду, загрозу для життя. Вимовляти сури з Корану, пророкує про випробування міцності віри сновидіння. Чути з вуст священика або іншого персонажа рядки Корану — до загрози піддатися чужому впливу.

Позитивним вважається твердження,, до чого сниться вимовляти молитву Отче наш. Сновидіння вказує на благополуччя, гарне самопочуття і духовне зростання сновідящего.

Прочитати послання уві сні

Наснилося, що читаєте записку або вітальну листівку адресовану не вам, обіцяє Загальним сонником несподівані звістки. Ще одне пояснення,, до чого сниться подібне, мається на Малому Велесова снотолкователе. Образ з читанням записки віщає про ймовірність почути про себе неправдиві чутки.

Прочитати лист, в якому вказано вашу адресу, але адресовано іншій людині, підказує тлумачем про конструктивну критику оточуючих, яку ви сприйміть як хамство або образу. Бачити уві сні, що читаєте якийсь документ, пророкує Українським сонником про ймовірність заплутатися в дрібницях.

Довелось переглядати уві сні свій особистий щоденник, значить, в реальній дійсності знайдете надійного і вірного товариша, що позначиться на вашій подальшу долю.

Періодичні видання та обман

Більшість сонників одноголосно пояснюють,, до чого сниться читати газету. Сновидіння призів будуть поганих звісток, суєту і пусте занепокоєння. Якщо газета уві сні є «жовту» пресу, то, швидше за все, сновідящій доведеться зануритися в світ пліток і наклепу.

Східний жіночий снотолкователь бачення, в якому довелося переглядати журнал або газету, тлумачить можливістю піддатися обману або зради.

Проза і поезія — до змін

В сонник Жовтого Імператора є пояснення,, до чого сниться декламувати вірші. Так, читати напам’ять вірші, символізує стійкий духовний світ сновидіння, який сприяє максимальному реалізацієюпотенціалу сплячого. Відчувати непідробне задоволення від читання віршів, відображає тлумачем вашу готовність до змін, і тверду впевненість в їх успішному результаті.

Розповідати казку комусь, віщує Загальним снотолкователем любовне побачення. Перечитувати трагедію або еротичне оповідання уві сні, говорить про прагнення до естетичних задоволень. Швидко переглядати особисті справи — до зайвої обізнаності кимось про таємниці сплячого.

Дивні, містичні видіння

 • Наснилося, що читаєте думки інших людей, відображає прагнення вийти за рамки дозволеного.
 • Вгадувати думки тварин — до можливості розкрити свої таланти.
 • Бачити, що вимовляєте змова або заклинання, застерігає сонником про неприємності, зраду.
 • Читати написи на могилах, передбачає сварку з коханою людиною.
 • Сонник читати, до чого сниться читати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: