Сонник чисте озеро, до чого сниться чисте озеро уві сні

Дуже гарне значення має мрія, в якій ви бачите чисте озеро. Незважаючи на часту трактування сонниками цієї водойми, як символу перешкод, чистота і прозорість озерної гладі запевняє — все складеться добре. Однак, вирішивши дізнатися,, до чого сниться прозоре озерце, необхідно взяти до уваги всі прівідевшіеся уві сні деталі, щоб знати, в чому саме чекати змін.

Пророцтва Міллера

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні чисте озеро — знак, що насуваються змін, і переважно на краще. Якщо дівчині приснилося, що вона перепливає з берега на берег, то це означає, що вона не буде знати відмов, в чому б то не було.

До чого сниться чисте озеро, велике і глибоке, вкрите ранковим туманом? Таке бачення означає ослаблення самоконтролю, що може привести до неприємних наслідків.

Що за озерце

Якщо вам приснилося озеро кришталевої чистоти, то пригадайте, де саме воно було розташоване. Від цього може змінюватися тлумачення сну, запевняють сонники:

 • Гірське — ви нестабільні у своїх емоціях;
 • Лісове — ви володієте сильною інтуїцією;
 • Штучне — успіх залежить тільки від вас;
 • В пустелі — ви не відчуваєте підтримки близьких.
 • Купання підкаже про самопочуття

  До чого сниться, що ви купаєтеся в чистому озері, підкаже Англійська сонник. Якщо ви купаєтеся на поверхні, то це обіцяє вам відмінне здоров’я і самопочуття. А тим, хто уві сні пірнав на глибину, варто подбати про своїх органах дихання. Особливо, якщо ви відчули уві сні, що захлинається.

  Ще один момент, на який варто звернути увагу — кому довелося купатися уві сні. Чоловікові купання в теплій водиці обіцяє удачу в любовних утіхах. А жінці не буде зайвим подбати про оберігання під час інтимного контакту, якщо, звичайно, швидке материнство не входить в її плани, так як сюжет подібного роду пророкує можливу вагітність.

  «Ми на човнику катались…», або Що вас чекає в кар’єрі

  Бачити уві сні, що ви плаваєте на човні по глибокому чистого озера — символ кар’єрних змін, стверджує сонник міс Хассе. Якщо приснилося, що ви катаєтеся на човнику на самоті, то це говорить про те, що йти до успіху ви будете самостійно, без будь-чиєї допомоги.

  Плавати в компанії з чоловіком — познайомитеся з впливовою людиною, що стоїть у вершин влади окремо взятої компанії. А ось, якщо в човні з вами прохолоджуватися дамочка, то потрібно більш старанно ставитися до своїх обов’язків, тому що не виключені заздрісники.

  Рибна ловля: Від друзів до поповнення

  До чого сниться рибалка, запитайте у Східного сонника. Цей тлумач не дає узагальненого відповіді, а радить вичленувати всі можливі деталі з приснився сюжету.

  Отже, якщо уві сні ви сидите на березі водойми з настільки прозорою водою, що видно дно з плаваючими рибами, то це говорить про те, що у вас не виникнуть труднощі у вирішенні поставлених завдань. Бути зачарованим рибами, спостерігаючи за ними через прозору воду, настільки, що випустити їх, знявши з гачка — знак здобуття вірних друзів.

  А якщо вас «не брали за душу» риби під водою, і ви їх без жалю вивуджували з чистого озера собі на обід, то це символ того, що скоро у вашій родині відбудеться поповнення, віщає сонник.

  Сонник чисте озеро, до чого сниться чисте озеро уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: