Сонник червоні ягоди, до чого сниться червоні ягоди уві сні

Сновидіння, в яких фігурують червоні ягоди, є сигналом про те, що наближаються зміни. Причому ці зміни, за запевненням сонників, що розшифровують, до чого сняться подібні образи, які не трапляться раптом і непомітно — вони викличуть резонанс і залишать незгладимий слід в житті сновидіння. А ось, приємний чи ні, підкажуть побачені уві сні деталі мрії.

Тлумачення сну по Міллеру

Мабуть, самі неоднозначні пояснення, до чого сняться червоні ягоди, дає сонник Міллера. Так, на його думку, приснилися ягідки можуть обіцяти, як непередбачені труднощі в справах, так і настільки ж раптове закінчення цієї самої справи. Причому, цілком собі успішне закінчення!

Ось, наприклад, якщо бачили уві сні, як ви їли черешню, то, по трактуванням пана Міллера, вам слід бути готовим до «слезопролітію». Але тут же йде уточнення: кислі черешеньки — провісники печалі, а ось, солодкі і соковиті — пророкують сльози щастя.

Відверто кислі в реальності ягоди, типу лимонника або барбарису, уві сні вам здалися солодкими? Чекайте приїзду гостей, скоріш за все це будуть далекі родичі.

Полуничка — ознака чуттєвості і палких відносин

Тягу до сексуальних задоволень пророкує сонник Фрейда тим, хто уві сні їв червоні ягоди полуниці. Його опонент — пастор Девід Лоффа — в своєму тлумачі сновидінь так роз’яснює значення бачення, в якому ви їсте полуницю — ви зустрінете людину, яка викличе у вас емоції досі вам не відомі.

Є незрілу полуницю — ознака незадоволеності. А якщо приснилася полуничка гнила або червива, то це означає, що ваші почуття не настільки палкі, як ви хочете це показати, пояснює Циганський тлумач.

Малина, як символ простоти і життєлюбства

Про веселу вдачу і здатність йти назустріч будь-яких обставин говорить приснився малина. Якщо ви бачите уві сні, що збираєте червоні ягоди малини, то це означає, що ви маєте вишуканий смак і з легкістю пристосовуєтеся до нових для вас умовами, віщає Східний сонник.

До чого сниться, що ви збираєте малинові ягідки, які виглядають більшими звичайних? Вас чекає веселий захід, причому масштабне, на кшталт весілля, і не виключено, що в вашу честь, радують сонники.

А якщо довелося збирати зелені ягідки, то це означає, що ви не розумієте сенсу того, що з вами відбувається в даний час.

Вишня, або Від любові до неприязні…

Вишня за сонником — це символ суперечливий. В сонник Білого Мага ви знайдете таке трактування: їсти уві сні великі стиглі вишеньки — ознака нового цікавого знайомства. Великі, але кислі червоні ягоди вишні обіцяють розчарування в любові. А якщо ви поклали в рот велику стиглу вишню, але відчули, що вона підгнила, то це обіцяє вам самообман.

До чого сниться рвати з дерева великі вишневі грона і варити з них варення? Це сигнал про те, що вам буде по плечу зачарувати будь-якого вподобаного людини, радує сонник.

Інші червоні ягоди

У природі існує багато червоних ягід, і від того які саме вам наснилися, залежить і значення нічного бачення. Отже, бачити уві сні багато:

 • Брусниці — до веселощів в компанії однодумців;
 • Смородини — робота не просто захопить вас, а й принесе хороший дохід;
 • Горобина або калина — ви будете в повному обсязі задоволені результатами своїх справ;
 • Журавлина — до ревнощів, як дружній, так і любовної;
 • Шипшина — до міцного здоров’я;
 • Кизил — ви будете схильні до нападів смутку.
 • Сонник червоні ягоди, до чого сниться червоні ягоди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: