Сонник червоні яблука, до чого сниться червоні яблука уві сні

Червоні яблука уві сні є символом цілісності людини, і відображає його цілком здорові, підсвідомі прагнення і цілі. Щоб розібратися до чого сняться червоні яблука, слід ретельно проаналізувати своє сновидіння, приділивши увагу найдрібніших деталей і власним емоціям уві сні, сформувати цілісну загальну картинку і подивитися її значення в сонник.

Яблуня з червоними яблуками уособлює життєві цілі сплячої людини, і якщо фрукти вже дозріли, значить, незабаром почнуть виконуватися ті плани і мрії, які мали довгострокову перспективу.

Проблеми в житті інтимного характеру, незадоволеність нинішнім партнером, бажання випробувати нові емоції і відчуття, ось,, до чого сниться кисле і незріле червоне яблучко.

Згідно сонником Фрейда, велике червоне яблучко, молодим людям говорить про успіхи в інтимній сфері. Дрібні фрукти тлумачаться як бажання різноманітності та втома від нудних відносин.

Молодій дівчині, буде корисно дізнатися, до чого сняться великі червоні яблука. Більшість сонників пророкують швидку вагітність або поповнення в роду сновідіци. Чоловікові, які займаються бізнесом, подібний образ тлумачиться як великі перспективи на цьому терені і відкриття нових можливостей для підвищення свого матеріального добробуту.

Яблука червоні на дереві уві сні, уособлюють цілісність і майбутні успіхи сновидіння. Якщо фрукти перебувають дуже високо, однак сплячій людині все одно вдалося їх дістати, то сонник трактує даний образ як можливість здійснення практично неможливих цілей, ціною власних зусиль і працьовитості.

Якщо людині довелося побачити уві сні червоне яблуко, яке всередині виявилося червивим або гнилим, значить наяву, хтось дуже сильно намагається перешкодити сновідящій досягти своїх цілей. Найчастіше цей хтось, є персоною, якій цілком довіряє сплячий.

Бачити уві сні яблука червоні на самій верхівці дерева, і зробити кілька безуспішних спроб їх зірвати, пояснюється сонником як крах надій і планів в реальному житті через зайву самовпевненість людини. Можливо, не варто довіряти людям свої найпотаємніші таємниці.

Дії (збирати, їсти, красти, дарувати і отримувати в подарунок яблука)

Збирати червоні яблука уві сні, тлумачиться сонником, як досягнення великих успіхів як в особистому, так професійній сфері. Людям, які тривалий період працювали над саморозвитком і підвищенням свого професійного зростання, дана картинка обіцяє швидке винагороду за старання і працьовитість.

Відчувати солодкий смак перемоги, досягнення успіхів в плані особистісного розвитку або матеріального благополуччя, — це те,, до чого сниться їсти червоне яблуко.

Дарувати червоний фрукт уві сні, пояснюється сонником наявність у сновидіння глибокого інтересу до персони протилежної статі сексуального характеру. Одруженим чоловікам, які побачили дане бачення, слід направити весь свій здоровий глузд і силу волі на боротьбу з скороминущим спокусою.

Отримувати в подарунок червоне яблучко уві сні, свідчить про те, що в реальному житті людини протилежної статі серйозно зацікавлений в сновидцем, і не проти завести з ним роман.

Для дівчат красти червоні яблучка є початком вагітності. Чоловікам — несподіваний сюрприз, швидкі зміни.

Трясти яблуню уві сні, тлумачиться інтимним сонником, як виникнення проблем в сексуальному житті, через підсвідоме недовіри партнеру. Варто поговорити по душах зі своїм обранцем, оскільки розмова на цю тему дасть можливість розібратися в істинності намірів людини.

Сонник червоні яблука, до чого сниться червоні яблука уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: