Сонник червона ікра, до чого сниться червона ікра уві сні

Червона ікра уві сні є символом достатку, багатства і розкішного життя. Крім позитивного тлумачення, є кілька негативних позначень. Детальніше дізнатися, до чого сниться червона ікра можна за допомогою нашого сонника. Однак перед цим слід пригадати своє сновидіння, позначити ключові моменти і згадати переповнювали емоції.

Абсолютно однозначно сонники тлумачать, до чого сниться купувати делікатеси, якими є ікра червона і чорна, що віщує отримання солідного гонорару в реальному житті. Людям, які працюють в офісі, сновидіння тлумачиться як підвищення заробітної плати і вдале ведення своїх справ.

Негативним є сон, в якому довелось купити уві сні банку делікатесу, відкрити її і побачити всередині зовсім інший продукт (або взагалі порожню банку). Значним такого сновидіння є не сильно успішне ведення переговорів, втручання конкурентів, і погіршення фінансового стану.

Молодим дівчатам, уві сні вживати в їжу червону ікру — до вагітності. Солідним жінкам дане бачення може обіцяти неправдиві і дуже неприємні чутки, що стосуються її особистого життя. Слід дуже обережно висловлювати свою думку на людях, а також не потрібно з’являтися в громадському місці під руку з чужими чоловіками.

Якщо наяву людина знаходиться на стадії ведення переговорів, або бере участь в змаганнях або відборі на певну посаду, їсти делікатес трактується як перемогу над конкурентами або гідне завершення поставлених завдань.

Уві сні їсти бутерброд з червоною ікрою і отримувати від цього велике задоволення, згідно сонником, позначає те, що людина правильно реалізовується в життя. Начинавшим бізнесменам картинка обіцяє солідні доходи від власного підприємства.

Одруженим чоловікам бачити уві сні червону ікру, говорить про підсвідоме природному бажанні людини продовжити свій рід. Також подібний образ може позначати певні сексуальні переваги і незвичайні інтереси молодої людини.

Якщо доводиться діставати ікру прямо з риби, значить, в реальному житті сновидіння чекає велике здивування.

Інші сонники

Різні сонники дають кілька розшифровок,, до чого сниться делікатес. І в залежності від деталей бачення, формується повне тлумачення образу.

Згідно Малому Велесову Сонник, побачити уві сні червону ікру — до несподіванки і великий подив, їсти — гірким сльозам, непередбаченої ситуації.

Езотерики припускають, що уві сні риба з ікрою обіцяє довгоочікувану перемогу і почуття торжества з приводу досягнення успіхів у сфері бізнесу. Також дана картинка говорить про настання періоду відпочинку та задоволень. Бачити уві сні як риба нереститься, позначає, що сновидець стане свідком пікантній ситуації, яка поставить в незручне становище близьких людей.

Сонник Міллера тлумачить, до чого сниться червона ікра, виходячи з свіжості даного продукту. Несвіжа, з явним неприємним запахом ікра попереджає про прийдешні неприємності, брехливих плітках і даремної витрати коштів. Красива, свіжа і апетитна на вигляд ікра віщає про майбутню розкоші, багатство, щастя і достатку.

Сонник червона ікра, до чого сниться червона ікра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: