Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бурштин, до чого сниться бурштин уві сні

Янтар — це символ успіху і щастя. А ще, це символ процвітання і могутності, тієї, яку протягом тисячоліть йому дарувало Сонце. Так до чого ж сниться цей «сонячний» камінчик? Сонники дадуть відповідь на будь-які питання, давайте тільки згадаємо всі деталі, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Побачили бурштин, розсипаний по морському березі — до несподіваної набирання. Причому не тільки в матеріальному плані, але і в плані дітей, щастя, радості.

Літній людині приснилося, що він знайшов бурштин — до довголіття і міцного здоров’я. А ось для молоді, яка не обтяженої узами шлюбу, особливо для дівчат, знайти цей камінь уві сні — означає швидку зустріч з судженим.

Ювелірні прикраси — символ любові і щастя

Наснилося, що вам подарували бурштинове намисто або намисто — сімейне життя буде довгим і щасливим. У вас буде турботливий чоловік і слухняні діти.

Незаміжнім дівчатам бачити золотий кулон з вставленим в нього жовтим камінцем — чоловік буде дуже щедрим і багатим, пророкує Місячний сонник.

Наснилося кільце з бурштином — чекайте швидкого весілля. А якщо на кільці були ще й дорогоцінні камені — весілля буде шикарною з великою кількістю гостей.

Бурштиновий браслет, побачений у сні, обіцяє чоловіка вірного і слухняного.

Сниться, що ви знайшли сережки із золота з червоним бурштином — ваша любов «народиться» в голові, але дізнавшись хлопця ближче, ви загорілися до нього пристрастю.

«Сонячний» камінь в предметах мистецтва — до веселого і безтурботного життя

Бачити картину, виконану великої крихтою бурштину — вас чекають спокійні посиденьки в приємній компанії, обіцяє Місячний сонник.

Наснилося, що ви збираєте мозаїку дрібними частинками бурштину — вам не варто роздумувати, що робити в тому чи іншому питанні, дійте за велінням серця і все у вас вийде, як треба.

Тлумачення сну, в якому ви знайшли серед мотлоху і всякої всячини статуетку з «сонячного» каменя таке: ставитеся до життя простіше, тоді вам буде везти в усьому.

Сниться бурштин, який знайшов втілення в елегантному і витонченому наборі для напоїв у вигляді графина і фужерів — до веселої і хмільний гулянці.

У ювелірній крамниці або Здоров’я не підведе

Сниться, що ви довго вибираєте ювелірний виріб і, нарешті, зупиняєте свій вибір на кільці з величезним світлим бурштином — вам необхідно перевірити серце. Проблем немає, не переживайте, але краще бути впевненим в цьому напевно.

Купити бурштиновий браслет в подарунок подрузі або сестрі — ваше здоров’я дозволить вам зануритися в світ екстремальних захоплень, запропонованих друзями, запевняє Весняний сонник.

Золотий кулон з каплевидним камінчиком який ви вибрали на подарунок самій собі — означає, що ваша імунна система працює як швейцарський годинник: чітко і без збоїв.

Неприємності з камінчиком — до неприємностей і конфліктів

Збирати уві сні розсипані намиста — до дрібних невдач і клопотів, пророкує Жіночий сонник.

Втратити перстень з шматочком камінчика, кольору травневого меду — до сварки з коханим.

Бачити уві сні, що у вас з вух зірвали сережки з бурштину — до хвороби: вас чекає або загострення хронічної, або ви заразитеся вірусною інфекцією.

Розбити уві сні крихке і витончене виріб, подароване дорогим для вас людиною — стережіться аварій і травм, попереджає Східний сонник.

Сонник бурштин, до чого сниться бурштин уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: