Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бджоли, до чого сниться бджоли уві сні

Бджолиний рій уві сні, згідно сонником, вважається символом прибутку і благодаті, однак в різних інтерпретаціях значення сновидіння може мати відчутні відмінності, і дізнатися, до чого сниться ці комахи можна після детального аналізу свого бачення.

Вас кусають бджоли

До чого сниться — бджоли кусають. Таке сновидіння має безліч значень в сонник, одним з основних критеріїв тлумачення є місце укусу. Якщо бджола вжалила в губу, значить, людині слід стежити за своєю мовою. Не варто бути відвертими і розкривати особисті (і чужі) секрети навіть тим людям, які вважаються найнадійнішими.

За особа, голову, шию кусають бджоли уві сні до неприємної розмови з начальством, також може бути догана або незадоволення роботою сплячого. До того ж сонник таке бачення тлумачить як плітки про людину, що розноситься «доброзичливцями» за його спиною. Якщо уві сні покусали бджоли все тіло, значить, потрібно діяти тут і зараз, викладаючись на повну котушку. Дане сновидіння є особливим знаком, що позначає сприятливий час для запланованих справ, зараз можна домогтися найвищих результатів.

Дізнатися, до чого сниться укус бджоли, можна по почуттях і відчуттях, які долали людини уві сні. Якщо людину вкусила бджола, але болю і сліду від укусу немає, і настрій залишилося прекрасним, отже, відповідно до сонником, таке бачення означає вдале завершення всіх розпочатих справ і планів. Це знак, який свідчить, що на даному етапі людині щастить у всьому і для реалізації задуманих цілей йому потрібно багато працювати.

Якщо ж уві сні людини жалять бджоли, і він відчуває кожен укус, неймовірну біль і відчай, значить, наяву сновидцу слід сильно попрацювати, щоб завершити всі розпочаті справи. Ще таке сновидіння трактується сонником як невдячність, неоцінений праці сновидіння чинним начальством.

Багато бджіл

До чого сниться рій бджіл. Згідно сонником, бачити уві сні рій бджіл, є досить сприятливим знаком і обіцяє солідний прибуток, процвітання в бізнесі, і успіх у всіх починаннях.

Сприятливим вважається сон на вуликах з бджолами або медовими сотами, що пояснюється сонником, як багатство, успішне ведення бізнесу, підвищення на посаді, стрімка кар’єра. Порожній вулик віщує матеріальні збитки і проблеми в бізнесі, вулик з бджолами трактується сонником як «дім — повна чаша», до того ж даний період є сприятливим для організації ремонту в своїх оселях, а також купівлі земельної паю або нерухомості.

Якщо сниться багато бджіл, що рояться у людини над головою, позначає поява великої кількості невідкладних справ, результатом яких стане великі фінансові надходження. Якщо рій над головою уві сні неприємно дзижчить, то слід остерігатися конфліктів з недругами і явними недоброзичливцями, тому що найближчим часом спалахнула сварка може завдати істотної шкоди репутації.

Інші сновидіння

До чого сняться оси, бджоли. Наснилося оса може символізувати неприємну особу, з якою в найближчому майбутньому потрібно буде співпрацювати, або працювати над одним проектом. Також сонник трактує це бачення як наявність особи в оточенні, має до сплячого взаємну антипатію, і ця особа незабаром нагадає про себе.

Бджоли і мед, згідно сонником, є символом миру в домі і процвітання сім’ї. Якщо комахи уві сні носять мед в будинок сновидіння, значить незабаром буде поповнення в сім’ї (народиться дитина або представитися можливість оновити обстановку в будинку).

Велика бджола уві сні говорить про те, що людина має здібності до управління людьми, а якщо наяву дійсно займає високу посаду, то підлеглі його цінують і поважають. До того ж, руководительских задатки йому незабаром знадобляться.

Бджоли в волоссі, сонник визначає як дрібні неприємності або клопоти в реальному житті. Заплуталися комахи в волоссі обіцяють викриття в зраді.

До чого сняться мертві бджоли. Мертві комахи уві сні загрожують втратою грошей, крадіжкою, обманом або підписанням сумнівної оборудки. Слід в цей період не заводити нових знайомств і відкласти ненадовго підписання вигідних контрактів. Вбивати бджіл уві сні означає по сонником бути кинутим, відданим.

Сонник бджоли, до чого сниться бджоли уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: