Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник букет ромашок, до чого сниться букет ромашок уві сні

Абсолютно не складно здогадатися,, до чого сниться букет ромашок — до зворушливості, ніжності і, в той же час, простоті і відкритості відносин. Однак все це, що обіцяють скромні квіточки, прівідевшіеся уві сні, чи ні, знають тільки всевідаючі тлумачі сновидінь — сонники.

Отримати в подарунок або дарувати самому — ознака любові без фальші

Отримувати уві сні ромашки в подарунок — символ того, що ви щиро люблять і в вас потребують, радують тлумаченням сонники. А якщо дівчині приснилося, що вона збирає скромні жовто-білі квіточки, щоб піднести їх чоловікові, то це ознака того, що її почуття до нього дуже щирі і справжні.

У Квітковому сонник є таке пояснення, до чого сняться незаміжньої дівчини ромашкові поля: зібрати власноруч букет ромашок — провісник знайомства з хлопцем, який стане її обранцем.

Квітковий ринок, як символ зустрічей і знайомств

Всім тим, хто уві сні продавав або купував букети ромашок, слід погортати збірники сновидінь з метою з’ясування, до чого сняться подібні мрії.

І ось, які розшифровки можна знайти, наприклад, в сонник Мандрівника: купити в квітковій крамниці ромашковий букетик означає необтяжливе і легке знайомство з простим і щирою людиною. Новий знайомий не чекатиме від вас чогось нереального або суперечить вашим принципам, вам буде легко і приємно з ним.

А якщо наснилося, що це ви торгуєте квітами, і Ромашечка в тому числі, то це означає радісні зустрічі зі старими знайомими.

Що обіцяє «колір квіточок», згідно з трактуванням більшості оракулів

Тлумачачи,, до чого сниться букет ромашок, не забудьте згадати переважаючий в оберемку квітів колір, рекомендують тлумачі сновидінь. Отже, ви бачите уві сні:

 • Білі — ви відчуєте турботу коханої або ж самі захочете оточити його увагою;
 • Сині — вам пощастить у справах, які ви ведете в тандемі разом з близькими людьми;
 • Рожеві — не варто сподіватися на інших, дерзайте самі;
 • Жовті — до печалі і розставання, як з коханим, так і з одним;
 • Ромашкове «різнобарв’я» — ознака веселості і неприборканість в характері сновідіци.
 • Штучний букетик, або Бережіться фальші

  Дуже одноманітне тлумачення сну пропонують сонники сюжету, в якому ви бачите у себе в руках штучний букет ромашок. Якщо вам приснилося щось подібне, знайте, ви загрузли в брехні.

  При цьому сонник пастора Лоффа уточнює: бачите уві сні, що збираєтеся комусь подарувати ці квіти з пластмаси, то брешете ви. А ось, якщо хтось дав вам їх в руки, бажаючи подарувати їх вам або комусь іншому, то ви потрапите в дуже неприємну історію, «побудовану» на обмані і нещирості.

  Як тлумачить Міллер

  Згідно сонником Міллера, який наснився букет ромашок — це сигнал про те, що сновидицей ніяк не може визначитися, чи подобається їй чоловік, з яким вона вирішила зв’язати свою долю, чи ні.

  Якщо ви бачите уві сні, як приймаєте від знайомого чоловіка величезний оберемок польових ромашечек, то це означає, що ця людина «нерівно дихає» поруч з вами, пояснює тлумач. А ось, дарувати самій ці квіточки хлопцеві — знак щирості і відкритості в почуттях.

  Сонник букет ромашок, до чого сниться букет ромашок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: