Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник батьки хлопця, до чого сниться батьки хлопця уві сні

Батьки хлопця уві сні часто віщують серйозні наміри молодої людини, можливе заміжжя для сновідіци, знайомство з високопоставленими людьми. Але в сонник можна знайти також інші значення: попередження про конфлікт або завершення зв’язку з цим. Деталі сюжету підкажуть, до чого він сниться.

Попереду реальне знайомство

Бачити матір і батька вподобаного хлопця означає, по сонником: дівчина сильно захоплена їм, постійно думає про предмет своєї симпатії, представляє варіанти розвитку подій.

Тлумачення сну про найближчих рідних вподобаного хлопця може бути наступним: молода людина має на сплячу серйозні види, дійсно збирається представити її своїй сім’ї.

Бачити батьків хлопця уві сні віщує дівчині швидке щасливе заміжжя, гармонійне — якщо вони задоволені. Коли ж представники старшого покоління незадоволені — чекають труднощі.

Сонник Міллера: подумує про спільне майбутнє

До чого сняться батьки хлопця? Такий сюжет з’являється, коли приходять думки про спільне майбутнє і необхідності знайомитися з родичами бойфренда.

Деталі сновидіння

Пригадайте, як до вас поставилися уві сні:

 • Схвалюють — поліпшення ваших взаємин;
 • Байдужі — зв’язок поступово зійде нанівець;
 • Проти відносин — розбіжності в вашому союзі;
 • Незадоволені — сумна звістка;
 • Різко негативно — ваші плани зазнають краху.
 • Наснилося, ніби вони проти відносин свого сина і вас? Це сигнал: не варто втрачати час на нього: пропозиції не дочекаєшся.

  Вас часто згадують

  До чого сняться мати і батько свого колишнього? Сонник підказує: ви ніяк не можете викинути юнака з голови.

  Батьки хлопця, на даний момент колишнього, можуть наснитися, коли вони самі шкодують, що син розлучився зі сплячою. Вони постійно нагадують йому про неї, хотіли б їх помирити.

  Бачення про «предків» колишнього уві сні означає: вони часто згадують сновидицей. Можливо, порівнюють з нею нинішню обраницю сина, вважаючи її менш відповідною партією.

  Будете турбуватися про взаємини

  Наснилося бачити батьків хлопця, який подобається, навіть якщо ще не бачили їх? Сонник підкреслює: сюжет відображає сильне бажання завоювати серце бойфренда.

  Мати і батько молодої людини, який подобається, побачені уві сні, вказують на занепокоєння про щирість цих відносин.

  До чого сниться знайомитися з ними? Сонник стверджує: інтерпретація залежить від того, як відбулося це знайомство. Без ексцесів? Подальші події стануть розвиватися успішно. Коли ж мала місце сварка — наяву також можливий неприємний конфлікт.

  Мають бути приємні клопоти, налагодження зв’язків

  Якщо дівчині довелося познайомитися з батьками хлопця і уві сні спокійно розмовляти з матір’ю, обговорювати щось — це гарне передвістя. Попереду приємні хвилювання, турботи, цікаві новини.

  Довелося познайомитися з «предками» бойфренда, бути їм офіційно представленої? Наяву сновидицей представлять високопоставленому особі, яка надасть їй заступництво.

  Займетеся відповідальною справою

  Юнакові наснилися батьки дівчини? Сонник підказує: попереду зміна сімейного статусу. Але якщо обраниці поки немає або, навпаки, він вже одружений — належить важливе відповідальна справа, здатне вплинути на кар’єру, добробут.

  Таке сновидіння іноді віщує: сплячий побудує міцну, надійну сім’ю зі своєю обраницею.

  Сонник батьки хлопця, до чого сниться батьки хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: