Сонник багаття, до чого сниться багаття уві сні

Однозначно відповісти,, до чого сниться такий образ як багаття неможливо. Його значення уві сні може символізувати емоційний настрій, бурхливий роман, конфліктну ситуацію і необхідність очищення. Тому сонник рекомендує враховувати всі деталі бачення.

За Міллеру

Сонник Міллера повністю впевнений, що сновидіння, в якому вам трапилося стояти біля багаття обіцяє приємні несподіванки і зустрічі з друзями.

В цілому ж тлумачення сну досить просте: розпалювати вогнище — нового конфлікту, а гасити його — відповідно до примирення. Однак сонник радить з особливою увагою поставитися до місця, де це відбувається.

Слухайте себе!

Якщо розпалювати вогонь довелося на березі річки, то сонник радить приготуватися до реального пожежі, біля будинку — до шкоди, який ви завдасте власним вчинком, в лісі — до цього походу.

Якщо уві сні трапилося розпалювати вогнище біля будинку, то чекайте новин, які невимовно здивують. Наснилося багато вогнищ — прислухайтеся до своїх передчуттів і в рішенні проблем користуйтеся інтуїцією.

Бачити, що багаття палає прямо в будинку означає, що незабаром ви знайдете силу. Це бачення також пророкує розквіт в справах. А вогнище в лісі нагадує, що потрібно терміново вирішити якусь проблему.

До домашніх турбот

До чого ще сниться розводити уві сні багаття? Сонник думає, що його розведення в відкритому полі знаменує в реальному світі стихійне лихо.

Якщо вам довелося розводити багаття, але нічого не вийшло, то нові плани не здійсняться. Цей сон пророкує масу домашніх справ, які потребують негайного виконання.

А розводити багаття удвох з коханою людиною означає, що відносини з ним наповнені порозумінням, загальними духовними інтересами і відмінними перспективами.

Чи не злорадствуйте!

До чого сниться палити уві сні багаття і спостерігати за його мірним горінням? Сонник вважає, що це ознака розміреного життя. Якщо ж довелося не просто палити, але і танцювати навколо полум’я, то це вказівка ​​на власне зловтіха і підступні задуми.

Наснилося, що навколо багаття стрибали і веселилися абсолютно неймовірні істоти? Сонник впевнений — якісь сили сіють в душі сумніви, це також знак наведеної псування. А ось палити багаття з друзями — до спільних, цілком здійсненним планам.

Хто переможе?

Якщо уві сні вам довелося навпаки гасити багаття, то в реальному світі гряде смуга невдач, а справа, на які ви покладали великі надії, провалиться.

Сонник наділяє цю дію і ще одним значенням. До чого сниться гасити полум’я? Це буквально означає вести боротьбу з особистими пристрастями, шкідливими звичками і хибними бажаннями.

Займіться спортом!

Наснилося, що довелося грітися біля вогнища з людьми в люту холоднечу? Має бути відновити дружбу з незаслужено забутими друзями і це принесе моральне задоволення.

Якщо ж уві сні ви шукайте багаття, щоб грітися біля нього, то в реальності вам не вистачає життєвої енергії і терміново потрібно підживлення у вигляді спілкування, занять спортом, приємних вражень.

Розшифровка за кольором

Щоб розібратися,, до чого сниться багаття, сонник рекомендує згадати якого кольору був вогонь. Деякі розшифровки пов’язують цей образ зі здоров’ям і дають чітку вказівку, на що слід звернути увагу.

 • Червоний вогонь — захворювання кісток і шкіри.
 • Жовтий — всієї системи травлення.
 • Помаранчевий — печінки.
 • Зелений — легенів і серця.
 • Блакитний — горла.
 • Синій вказує на хвороби нервів і голови.
 • Фіолетовий — проблеми з психікою.
 • Бачити уві сні дим від багаття означає, що ви заплутаєтеся у своїх думках і переживаннях. Наснилися палаючі вугілля? Буде любов і плотські задоволення, згаслі — розлука. Дрова в нічних мареннях символізують радість і приємні події.

  Любовний символ

  До чого ще сниться багаття? Сидіти у нього — до приємного події. Якщо вогонь загасаючий, то щастя буде недовгим. Приснився тліючий багаття? Вже довгий час ви намагаєтеся придушити пристрасне бажання.

  Великий просто величезний вогнище, який трапилося бачити уві сні, символізує взаємну любов. Їжа, приготована на ньому знаменує прагнення когось переробити, а смажити м’ясо — швидку поїздку за місто.

  Все під контролем!

  Якщо уві сні вам довелося горіти на багатті, значить в реальності ви занадто емоційна людина, здатний на несподівані вчинки. Сонник радить стримати запал і тримати емоції під контролем.

  Спалення чого-небудь на вогнищевої полум’я означає, що вам належить відмовитися від принципів. Наснилося, що на багатті спалюють відьму? Ви зможете впоратися з недобрими думками, адже відьма найчастіше уособлює темну сторону душі.

  Сонник багаття, до чого сниться багаття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: