Сонник автовокзал, до чого сниться автовокзал уві сні

До чого сниться звичайний автовокзал? Сонник впевнений: він натякає, що настають якісь зміни, проте їх ще слід дочекатися. Цей же образ символізує суєтність, поспіх і порожні турботи. Точне тлумачення залежить від безлічі нюансів, що трапилися уві сні.

Зауваження Міллера

Наснилося, що ви вскочили в транспорт буквально за хвилину до відправлення? Сонник впевнений, наяву встигнете скористатися шансом в самий останній момент.

Якщо в ночі ви перелякані тим, що не можете відшукати на автовокзалі свій автобус, то зіткнетеся з незнайомою справою або роботою. Для жінки це символ нерозуміння чи неприйняття колег на роботі.

Чекати чи діяти?

До чого сниться, якщо ви запитували оточуючих, як потрапити на автовокзал? У реальному світі підете в незначну поїздку, яка пізніше виявиться доленосною.

Уві сні ви відчували негативні почуття, опинившись на автовокзалі? Сонник закликає не поспішати і не робити рішучих дій.

Якщо ж навпаки зазнали приплив сил і радість, то тлумачення сну зворотне. Відкиньте будь-які сумніви, і сміливо вступайте в «бій»!

Вам вирішувати…

Приснився зовсім незнайомий автовокзал? Зміни, які ви внесли в свої плани, на думку сонника, не принесуть очікуваних результатів.

Бачити себе в натовпі очікують і відчувати роздратування від задухи означає, що доведеться зіткнутися з украй неприємними людьми.

Якщо ж очікування уві сні не пов’язане з дискомфортом, то ви самі вільні вирішувати — чи приймати життєві зміни чи ні.

Радійте!

Приснився дивний автовокзал? Вплутається в короткочасне любовну пригоду.

До чого сниться дуже тісний, заповнений людьми зальчик? Сонник вважає вас скромною і неконфліктній особистістю, яка при необхідності може відстояти свої права.

Бачити величезний, світлий і пустельний автовокзал уві сні означає, що довгоочікувана зустріч принесе невимовну радість.

Конкретні дії

Розібратися в значенні способу допоможе точне уявлення про мету відвідування автовокзалу, а також власні сновідних дії.

До чого сниться, наприклад, що ви призначили побачення в залі очікування? Сонник впевнений: ви неодмінно встигнете на важливий захід. Крім того:

 • Зустрічати когось — неприємні клопоти.
 • Проводжати — радісна, але несподівана зустріч.
 • Прощатися — повний розрив.
 • Сидіти на валізах — крах сподівань.
 • Здавати їх в камеру зберігання — обман надійну людину.
 • Приїхати — невдача, труднощі.
 • Виїхати — рішення всіх проблем.
 • За все заплачено!

  Наснилося, що автобус явно запізнюється? Ви підсвідомо відчуваєте якусь небезпеку, але поки не можете визначити, звідки вона виходить.

  Довелось купувати квиток уві сні на незнайомий рейс? Доля підкине дивовижний сюрприз. Цей же сюжет буквально говорить: «оплатили» якийсь боржок.

  Постарайтеся!

  До чого ще сниться автовокзал? Він натякає на швидке, але не далеку подорож. Можливо відрядження або дружній візит до сусіднього міста.

  Уві сні трапилося зустріти знайомого людини на пероні? Сонник думає, що несуттєве подія раптово переросте в серйозну проблему.

  Довелось бачити, як будується новенький автовокзал? Приготуйтеся: в житті починається абсолютно новий етап, призначений хитрою долею.

  Сонник автовокзал, до чого сниться автовокзал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: