Сонник автобусна зупинка, до чого сниться автобусна зупинка уві сні

Символом змін у долі вважається сновидіння, в якому довелося бачити пасажирів на автобусній зупинці, які очікують транспорт. Спостерігати уві сні за людьми, які хочуть виїхати — до скупчення термінових справ. До чого сниться чекати автобус на зупинці, сідати в нього, можна дізнатися з сучасних сонників.

Установки з сонника Міллера

Відомий психолог стверджує, що людина, якій приснився зал очікування, не зовсім готовий здійснювати власні проекти. Він вичікує потрібний момент і вчиться поки у інших. Бачити уві сні автобусну зупинку, означає:

 • Безлюдну — до самотності і безпорадності;
 • З натовпом народу — хтось хоче перешкодити планам, активно будує перешкоди;
 • Зруйновану — до труднощів, безрезультатним дій;
 • Нову і чисту — до зустрічі з людиною, призначеним долею.
 • Всі зміни — на краще

  Стояти в сні на узбіччі, або автобусній зупинці, бачити проїжджаючі машини — до змін в кращу сторону. Це означає, що сновидець вже зважився порвати зі старими відносинами, звичками, що зупинилися проектами і взятися за щось нове. Сонники гарантують: нова сходинка обов’язково приведе до успіху.

  На оптимістичну позицію налаштовує і Фрейд. Його сонник, добре роз’яснює,, до чого сниться чекати автобус на зупинці. Виявляється, вам «приїлися» нудні колишні відносини з безинициативность партнером, тому ви вирішили вийти «на полювання» за новими відчуттями, почуттями.

  Сідати в найближчу машину уві сні — знак змін в особистому житті. Підсвідомість підказує, що сновидець готовий внести різноманітність в інтимну сферу і повністю розчинитися в новій любові. Щастя близько, якщо наснилося, що люди на автобусній зупинці виявилися доброзичливими і цікавими.

  Чи не конфліктуйте

  До чого сниться, що до автобусної станції підійшов довгоочікуваний транспорт, але сісти в нього виходить через великий тисняви, розповідає сонник Ванги. Вона попереджає: будьте готові до завзятій боротьбі за кохану людину і за хороше місце на роботі.

  Крім того, відома цілителька передрікає появу суперників, конкурентів, які готові розштовхувати всіх ліктями, щоб досягти своєї мети. Постарайтеся ні з ким в найближчі дні не сперечатися і не конфліктувати.

  Не поспішайте — вашу нішу ніхто зайняти не зможе, тому просто спостерігайте з боку за ажіотажем і будьте впевнені — той, хто призначений долею, повз вас не проскочить. Особливо, якщо наснилося, що потрібну машину ви все-таки дочекалися.

  Допоможе тільки обережність

  Зійти уві сні на чужій автобусній зупинці, злякатися і почати панікувати — поганий знак. Сонники тлумачення сну зводять до допущенню великою помилки, в результаті якої, ви можете втратити насиджене місце. Проявіть уважність і в тому випадку, коли приснилося, що довелося чекати автобус не на зупинці, а на узбіччі.

  Захворіти і не впоратися зі своїми завданнями, отримати нервове виснаження на роботі через вантаж навалилися проблем, які складно подолати поодинці — це саме те,, до чого сниться пропустити потрібну автобусну зупинку і проїхати далі.

  Сонник автобусна зупинка, до чого сниться автобусна зупинка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: