Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник алкоголь, до чого сниться алкоголь уві сні

Алкоголь для частини людей не уві сні, а наяву служить антидепресантом, для кого-то «таблеткою» для розслаблення і веселощів, а кому-то стає нескінченним джерелом бід. У зв’язку з цим особливо цікаво дізнатися,, до чого сниться спиртосодержащий напій. Розглянемо тлумачення, дані відразу декількома сонниками.

Вживати алкогольні напої

В сонник XXI століття говориться, що пити в сновидінні будь-які алкогольні напої, значить відчувати в реальності гостре, але досить-таки короткочасне задоволення. Перш, ніж випробувати його, подумайте над тим, що можливо наслідки будуть сумними і незворотними.

Бачити уві сні, як випиваєте алкогольний бальзам на спирту — до великих неприємностей. Якщо замість алкоголю в склянці знаходилося бренді, то вдасться досягти гарного положення в суспільстві. Звичайно, приснився алкоголь не є гарантією легкого успіху. Доведеться досить серйозно попрацювати для підвищення соц. статусу.

Кулінарний сонник передбачає, що пити в нічних мареннях алкоголь — до бажання випробувати заборонені задоволення. Якщо вас не лякають наслідки — дійте! Велика ймовірність, що завдяки рішучому вчинку ви зміните своє життя.

Бачити уві сні як п’єте з пляшки самогон — поганий знак. Сонник Мандрівника попереджає про те, що в реальності існує людина, яка бажає вам тільки зла. Якщо приснилося подібне, не зволікайте, і подумайте, хто б міг опинитися цієї недоброї «темною конячкою». Захиститися від підступів недруга зможете, тільки повністю обмеживши з ним всі можливі контакти.

Бачити себе нетверезим

Відчувати уві сні сп’яніння, означає опинитися наяву в непростій ситуації, що вимагає прийняття важливого рішення. Подібний сюжет може снитися перед розлученням, вступом до інституту, пристроєм на нову роботу. Якщо самостійно не отримує зрозуміти, як буде найбільш правильно вчинити, порадьтеся з більш досвідченим в даному питанні людиною.

Український тлумач вважає, що бачити власне сп’яніння в сновидінні через алкоголь — вкрай поганий ознака. Чи не вийти зрозуміти, хто з оточуючих людей говорити правду, а хто просто нахабно обманює. Особливо, якщо сниться, що відчуваєте сильне запаморочення і нудота.

Сонник Міллера також дає трактування даного сновидіння. Сонник Міллера переконаний, що сп’яніння — передвістя сильного почуття. Відчувши не у сні, а в реальності щиру закоханість, ви не зможете мислити тверезо, холоднокровно і почнете здійснювати великі промахи. Подумайте, чи насправді нова любов коштує подібного ризику?

Купувати алкоголь

Якщо приснилося, що ви купуєте дорогий елітний алкоголь в торговій точці, то зможете наяву купити те, про що вже тривалий час так мріяли. Купувати уві сні алкоголь не дуже якісний, значить зробити через поспішності та необачності якусь помилку, поправити яку буде досить проблематично.

Якщо приснилося, що заплатили надмірно високу ціну, то за досягнення бажаного доведеться серйозно заплатити. Якщо сниться хороший алкоголь за невелику вартість, то мета вдасться досягти з найменшими втратами.

Сонник алкоголь, до чого сниться алкоголь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: