Сонник акула, до чого сниться акула уві сні

Побачивши уві сні жорстокого хижака, здатного поїдати навіть своїх побратимів чи можна розраховувати на приємне тлумачення. Найчастіше сонник трактує цей сюжет досить негативно. Вважається, що акула віщує насування загрози. Але, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться подібне.

Пояснення сновидіння Міллером

Побачити уві сні пливе поруч акулу означає, що хтось із колег або знайомих затаїв на вас зло. Можливо, в найближчому оточенні з’явився підступна людина, який чекає зручного моменту, щоб перехопити велике замовлення або відбити дівчину.

Сонник Міллера повідомляє, що має на акула — це уособлення серйозних і неминучих проблем. Чорна смуга в житті може затягнутися, і доведеться зібрати всі сили, щоб йти вперед.

Якщо уві сні ви вижили після нападу акули, то і в реальному житті зможете уникнути нападок підступного ворога. Постарайтеся повірити в свої сили, прислухайтеся до інтуїції — вона підкаже вам, як треба діяти. Якщо приснилося, що ви отримали травми, то недруги завдадуть кар’єрі або особистого життя серйозної шкоди.

Приснився під час хвороби акула обіцяє швидке одужання, що не дивно, адже акули майже не хворіють на рак.

Думка Фрейда і Езопа

Свій погляд на те,, до чого сниться акула, має і Фрейд. Цей сонник стверджує, що ви перебуваєте в постійній залежності від свого сексуального партнера, і це вас обтяжує. Непримиренний тиран, підпорядкував собі все життя, не приймає до уваги ваші бажання, перетворюючи інтимне життя в покарання і каторгу. Можливо, варто обговорити з ним (або з нею) цю проблему, поки життя не перетворилося на суцільний кошмар.

Сонник Езопа вважає, що даний символ уособлює собою підлого і мстивого людини, нещадного в своїй жорстокості. Особливо якщо сниться розлючений і зубаста мешканка морських глибин. Якщо привиділася уві сні акула, будьте насторожі, більш обдумано підходите до вибору нових знайомих. Придивіться до людини, перш ніж поділитися з ним чимось таємним.

Різноманітні тлумачення

Побачений уві сні хижак — це завжди ворог. Але, буває і так, що наснилося акула означає вашу перемогу над ним. Сучасний сонник вважає, що мертва акула, особливо якщо ви ж її і вбили, швидше за все, символізує перемогу над поки ще невідомим противником.

Хижаки не завжди борознять моря в поодинці. Якщо уві сні вас оточила ціла зграя, найімовірніше, це обіцяє великі проблеми. Озирніться навколо, задумайтеся про своє життя і роботу, про тих, хто вас оточує. Можливо, зможете зрозуміти, звідки насувається небезпека і запобігти катастрофі.

У циган акула — втілення ревнивих суперників. Якщо сниться подібне, можливо, хтось заздрить вашому щастю, і сподівається його зруйнувати. Будьте готові захистити свою любов, якщо вона вам дорога.

Відповідно до більшості сонників велика хижа риба уособлює і проблеми особистого характеру. Якщо уві сні ви їли суп з акулячих плавців, значить, намагаєтеся придушити в собі підсвідому неприязнь до кого-небудь. Особливо якщо приснилося блюдо було неприємним на смак.

Якщо йти по життю напролом, не рахуватися ні з ким і ні з чим заради досягнення своєї мети, то уві сні в ролі акули легко побачити самого себе. Якщо часто сниться, що ви плаваєте в морських глибинах, подумайте над тим, щоб бути добрішими до людей.

Східний сонник вважає, що кількох акул, які граються у воді, означає зіткнення з невдачами в особистому житті через чиїхось пліток і пересудів. Але, якщо приснився рибина мертва, вас чекають зміни на краще, в тому числі у фінансовому плані.

Ванга вважає, що напад на людину сниться в тому випадку, якщо ви надмірно безтурботні в реальному житті. Сонник Ванги рекомендує бути більш обачним і серйозним, інакше хтось із близьких людей може постраждати.

Сонник акула, до чого сниться акула уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: